Fenerbahçe'nin transfer ilkesi

Fenerbahçe'nin transfer ilkesi.12951
  • Giriş : 11.06.2009 / 16:52:00

FB'nin açıklaması: ''FB, herhangi bir oyuncunun olası transferinde, FIFA ve TFF talimatları çerçevesinde, önce sporcunun sözleşmeyle bağlı bulunduğu kulübüyle temasa geçmektedir"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada, ''Fenerbahçe Spor Kulübü, herhangi bir oyuncunun olası transferinde FIFA ve TFF talimatları çerçevesinde önce sporcunun sözleşmeyle bağlı bulunduğu kulübüyle temasa geçmektedir'' denildi.

Kulübün internet sitesinde, Bursasporlu futbolcu Sercan Yıldırım'ın transferiyle ilgili, menajeri Efgan Erciyas'ın, 'Biz Fenerbahçe ile bir toplantı yapıp anlaştık. Sıra kulüplerde' şeklindeki söylemlerinin medyaya yansıdığı belirtilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Fenerbahçe Spor Kulübü, herhangi bir oyuncunun olası transferinde, FIFA ve TFF talimatları çerçevesinde, önce sporcunun sözleşmeyle bağlı bulunduğu kulübüyle temasa geçmektedir. Bu yöndeki esasın değişmeyeceğini bir kez daha kamuoyunun bilgisine sunarız.''

Öte yandan kulüpten yapılan bir diğer açıklamada, bayan Basketbol altyapı seçmelerinin 14 Haziran Pazar günü Fenerbahçe Kulübü Dereağzı Tesisleri Samim Göreç Spor Salonu'nda yapılacağı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*