Fenerbahçe'nin zafer sırrı

Fenerbahçe'nin zafer sırrı.12941
  • Giriş : 20.09.2007 / 14:04:00

Inter maçına ilk 11'de çıkan ve oynadığı futbolla takımının en başarılı isimlerinden biri olarak dikkat çeken Vederson, karşılaşma sonrası galibiyetin sırrını "Yardımlaşma" olarak açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Semih de galibiyetin sırrını hırs ile açıklarken, Selçuk bundan sonraki maçların daha farklı geçeceğini belirtti.

FBTV'ye konuşan Vederson, Selçuk ve Semih şunları söyledi:
Vederson: "Şu anda bu büyük zaferin sevincini yaşıyoruz. Her zaman oynama beklentim vardı, oynamadığım zaman başımı önüme eğmedim ve şans bekledim. Bundan sonra da böyle olacak. Bugün saha içindeki birlik ve beraberliğimiz galibiyette en büyük etkendi. Herkes birbirinin açığını kapattı ve yardımlaştı. Taraftarımıza da çok teşekkür ediyorum, bu gece son dakikaya kadar bizi desteklediler."

Edu : ''Maçın başından sonuna kadar isteğimizi gösterdik. Julio Cesar kalede olmasaydı, çok farklı bir sonuçla bitebilirdi. Bu galibiyet bize büyük bir moral ve mutluluk verdi, ancak önümüzde daha 5 maç daha var. İstediğimiz yerlere gelebilmek için o maçlardan da iyi sonuçlar almalıyız. Bugün grupta iddialı olduğumuzu ve ilk 2'yi ne kadar istediğimizi gösterdik.''

Semih: "Şampiyonlar Ligi'nde oynamak her futbolcuya nasip olmaz. Sahaya girince insan çok farklı duygular içinde oluyor. Hele ki İtalya'nın en büyük takımlarından birine karşı oynamak çok mutluluk veriyor. Inter maçı öncesi takım içinde sürekli konuştuk. Herkes biribirini motive etti. Galibiyetteki en önemli sır hırs ve azimdi. Savaşmaktı, savaşırsan kazanırsın, biz de öyle yaptık."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious