Fenerbahçe'ye Adriano müjdesi

Fenerbahçe'ye Adriano müjdesi.12522
  • Giriş : 30.12.2008 / 10:01:00

Jose Mourinho Brezilyalı yıldızı İtalya dışında bir takıma kiralayacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Inter Teknik Direktörü Jose Mourinho, Çizme basınına yaptığı açıklamada, "Adriano'yu İtalya dışından bir takıma kiralayacağız" dedi. Bunun üzerine Fenerbahçe yönetimi, Brezilyalı golcü için girişimleri hızlandırma kararı aldı.

Fenerbahçe yönetiminin 2 yıldır hayallerini süsleyen Adriano transferiyle ilgili olumlu gelişmeler yaşanıyor... Takvim gazetesinde yer alan habere göre; Brezilyalı yıldızı sezon sonuna kadar kiralamak için geçtiğimiz günlerde İtalyan kulübünün kapısını çalan Sarı-Lacivertli yönetim, dün Çizme'den gelen haberler üzerine girişimlerini hızlandırma kararı aldı. Bu gelişmeye neden olan şey ise, Jose Mourinho'nun açıklamaları.

Sorunlar yaşıyoruz

İtalyan basınının Brezilyalı golcü için sorduğu soruları yanıtlayan Inter'in Portekizli hocası, "Kendisiyle ilgili sorunlar yaşadığımız doğru. Yönetimle oturup konuştuk ve Adriano'yu İtalya dışından bir takıma 5 aylığına kiralamaya karar verdik. Sanırım herkes için en iyisi bu" dedi.

Sefer başlıyor

İşte Mourinho'nun bu sözleri Fenerbahçe cephesinde büyük sevinçle karşılandı. Sarı-Lacivertli yönetimin birkaç gün içinde İtalya seferine çıkacağı ve Inter'le görüşerek yeniden bir teklifte bulunacağı öğrenildi. Yöneticiler, Adriano ve menajeriyle de görüşerek Türkiye'ye gelmeleri için ikna etmeye çalışacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*