Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama

Fenerbahçe'ye coşkulu karşılama.17200
  • Giriş : 11.01.2009 / 09:23:00

Fortis Türkiye Kupası (D) Grubu'nda yarın deplasmanda Tokatspor ile karşılaşacak olan Fenerbahçe, kara yoluyla Tokat'a geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul'dan önce havayoluyla Sivas Havaalanı'na gelen sarı-lacivertli ekip, otobüsle yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculuğun ardından Tokat'a vardı. Tokat Cumhuriyet Meydanı'nda çok sayıda taraftarın coşkulu tezahüratı eşliğinde karşılanan Fenerbahçe kafilesi, yoğun güvenlik önlemleri altında kamp yapacakları Grand Ballıca Oteli'ne yerleşti.

Takım otobüsünden ayrı bir araçla Tokat'a gelen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve bazı yöneticilere, Tokatspor yöneticileri de eşlik etti. Başkan Aziz Yıldırım, teknik direktör Luis Aragones ve futbolcular, otele girişleri sırasında zor anlar yaşadı. Sarı-lacivertli taraftarlar, Yıldırım, Aragones ve futbolculardan imza alabilmek ve hatıra fotoğrafı çektirebilmek için yoğun uğraş gösterdi. Bir grup taraftar, Aragones'e ''Dede hoşgeldin'' şeklinde seslendi.

Güvenlik güçleri ve özel güvenlik ekipleri, kafilenin otele girişini sağlamak için büyük çaba sarf etti. Yıldırım, teknik heyet ve futbolcuların otele girişinin ardından, otelin giriş kapısına doğru yüklenen taraftarlar, çevik kuvvet ekiplerince içeriye girmeden engellendi.

Bir süre otel önünde tezahürat yapan taraftarlar, daha sonra bölgeden ayrıldı. Bir grup Tokatspor taraftarı da otel önünde takımları lehine tezahüratta bulundu. Sarı-lacivertli ekip, daha sonra oteldeki odalarında dinlenmeye çekildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*