Fenerbahçe'ye Poulsen şoku

Fenerbahçe'ye Poulsen şoku.9221
  • Giriş : 26.06.2009 / 20:58:00
  • Güncelleme : 26.06.2009 / 21:00:17

Aziz Yıldırım'ın çok istediği Danimarkalı son sözünü söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Poulsen, Fenerbahçe'yi reddetti İtalya'nın Juventus kulübüyle sözleşmesi devam eden orta saha oyuncusu Christian Poulsen'in, Fenerbahçe'ye gitmeyi kabul etmediği bildirildi.

Poulsen'in Futbol hayatına Türkiye'de devam etmek istemediğini söyleyerek Fenerbahçe'de forma giymeyi reddettiği belirtildi. Haberde, Juventus'a Sevilla'dan geçen yıl gelen, ancak düzenli forma giyemeyen Danrimarkalı futbolcuya, başka bir takıma gönderileceği ve Fenerbahçe ile bu konuda görüşüldüğü bilgisinin kulüp tarafından iletildiği, ancak oyuncunun İstanbul'a gitmeye sıcak bakmaması nedeniyle anlaşma sağlanamadığı kaydedildi. Gazete, Poulsen'in, "Fenerbahçe'nin teklifi beni gururlandırdı. 4 milyon avro az para değil. Ancak durumumun parayla ilgisi yok. Juventus'da kalmak istiyorum" şeklindeki sözlerine de yer verdi. Tuttosport, Juventus'un, gerçekleşmesi halinde transferden 7,5 milyon avro elde edeceği bilgisini de aktardı.

Juventus Teknik Direktörü Ciro Ferrara, gelecek yılki planları dahilinde Danimarkalı orta saha oyuncusunu düşünmüyor. İtalyan ekibin, Poulsen'in oynadığı mevki için Real Madrid'den Mahamadou Diarra'yı almak istediği belirtiliyor.

TUTTOSPORT

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*