Fenerbahçe'ye taraftar morali

  • Giriş : 06.03.2007 / 00:00:00

Sivasspor'la berabere kalarak büyük bir avantajdan olan Fenerbahçe, Konyaspor ile yapacağı lig maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-lacivertlilere, yarın sabahki çalışmada büyük bir taraftar kitlesi destek verecek.

Sarı-lacivertlilerin akşam çalışmasında, takımı 3 gruba ayıran teknik direktör Zico, savunma, orta alan ve forvet oyuncularına kondisyona yönelik farklı çalışmalar yaptırdı.

Takım halinde ısınmanın ardından 3'e bölünen takımda Selçuk, Kemal, Appiah, Tümer, Aurelio ve Mehmet'den oluşan grup alt sahada çalışırken, Tuncay, Semih, Kezman ve Olcan üst sahada, Deniz, Kerim, Lugano, Önder, Serkan ve Ümit de üst sahanın yanındaki küçük sahada çalıştı.

Antrenmana, sakatlığı nedeniyle tedavileri süren Deivid, Uğur ve izinli olan Alex katılmazken, Rüştü tesislerde çalıştı. Edu ise çalışmasını sahada takımdan ayrı sürdürdü.

TARAFTAR BAKLAVA İKRAM ETTİ

Fenerbahçe'nin akşam antrenmanını izleyen küçük bir taraftar grubu, futbolculara baklava ikram etti.

Çalışmanın son bölümünde, ikram edilen baklavadan yiyen futbolcular, taraftarlara teşekkür etti.

BÜYÜK BİR TARAFTAR GRUBU TESİSLERDE DESTEK VERECEK

Büyük bir taraftar kitlesinin, sarı-lacivertlilerin yarın sabah yapacağı çalışma sırasında tesislere gelerek takıma destek vereceği bildirildi.

Taraftarların, son haftalarda alınan kötü sonuçlar ve zaman zaman takıma yönelik tepkiler nedeniyle moralleri bozulan futbolculara, Konyaspor maçı öncesi destek verecekleri ifade edildi.

Öte yandan, futbolculardan Mehmet Yozgatlı'nın 3 yaşındaki oğlu Efe, saha kenarından antrenmanı izlerken, babasına yaptığı çağrılarla, antrenmanın neşesi oldu. Efe bir ara, saha içine dalarak ısınma çalışmaları sırasında futbolcuların arasına girdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious