"Fenerbahçe'yi yeneceğiz"

  • Giriş : 28.03.2008 / 13:03:00
  • Güncelleme : 28.03.2008 / 13:18:36

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Fenerbahçe ile yarın yapacakları zorlu derbi maç öncesi moralli ve güvenli olduklarını vurgulayarak, ezeli rakiplerini yeneceklerini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Erdoğan, yaptığı açıklamada, futbolcu, teknik heyet, taraftar ve yönetim kurulu olarak kenetlendiklerini belirterek, ''Moralliyiz, güvenliyiz. Büyük bir aksilik olmazsa Fenerbahçe'yi yeneceğimiz inancı içindeyiz'' dedi.

Fenerbahçe karşılaşmasının şampiyonluk yolunda önemli bir dönemeç olduğunu ifade eden asbaşkan Erdoğan, ''Şampiyonluğa ulaşabilmek ve taraftarlarımıza galibiyetin güzelliğini yaşatabilmenin heyecanı içindeyiz. Büyük bir şansızlık olmadığı takdirde Fenerbahçe'yi yeneceğimize inanıyoruz. Futbolcularımız ve teknik heyetimiz maçın öneminin idraki içindeler. İnşallah taraftarlarımıza güzel bir galibiyetin hediyesini vereceğiz. Yeter ki şansızlıklar olmasın'' diye konuştu.

Zorlu derbi maçında siyah-beyazlı takımın taraftarlarının yine takımın en büyük destekçisi olacağını kaydeden Erdoğan, ''Taraftarlarımız, büyük küçük, derbi, kar kış, uzak yakın demeden, hakikaten dünyada az kulübe nasip olabilecek bir şekilde takımını destekleyen bir topluluk. Bu maçta da bu özelliklerini fazlasıyla gösterecekler'' dedi.

Levent Erdoğan, ligde az maç kalmasına rağmen büyük bir yarışın olduğunu vurgulayarak, ''Şampiyonluk mücadelesinde olduğu gibi düşme hattında da son dönemlerde yaşanmamış bir yarış var. Hakikaten zevkli ve kaliteli bir heyecan yaşanıyor'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious