"Fenerbahçe'yi yenersek..."

  • Giriş : 03.01.2009 / 15:24:00

Trabzonspor'un Antalya kampında gerçekleştirdiği idmanın ardından açıklamalara yapan Umut Bulut, "İkinci yarının ilk maçında karşılaşacağımız Fenerbahçe'yi yenersek, şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalayacağız" dedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İkinci yarıya ciddi bir biçimde girebilmek için çalışmalarını bu doğrultuda sürdürdüklerini ifade eden Umut, ''Kamp ortamımız çok iyi. Bunu devam ettirirsek sezon sonunda başarılı oluruz. İlk 11'deki oyuncular yerlerini korumak, diğer oyuncular da forma kapmak için çabalıyor. Bu da hem rekabet yaratıyor hem de sahaya yansıyor'' dedi.

Takımı için elinden gelen her şeyi yaptığını ifade eden Bulut, ''Yapı gereği mücadeleci ve hırslı bir futbolcuyum. Sezonlara baktığımız zaman benim istikrarlı bir istatistiğim var. Bu sezon da elimden geleni yapacağım. Takımımızın başarılı olmasını istiyorum'' diye konuştu.

Bulut, bu sezon çok gol atmak istediğini anlatarak, şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacaklarını vurguladı. Şampiyonluk için şimdiden konuşmanın erken olduğunu kaydeden Bulut, ''Hedefimiz şampiyonluk ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Elimizdeki fırsatı da kaçırmak istemiyoruz. İkinci yarının ilk maçında karşılaşacağımız Fenerbahçe'yi yenersek, şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj yakalayacağız'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*