Fenercell hizmette!

Fenercell hizmette!.18183
  • Giriş : 23.02.2009 / 14:09:00

Avea ile işbirliğine giden Fenerbahçe Kulübü, Fenercell'i taraftarlarının kullanımına sundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenercell, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen organizasyonda basına tanıtıldı.

Organizasyonunda Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı, Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç ve Avea Üst Yöneticisi Cüneyt Türktan tarafından işbirliği anlaşması da imzalandı. Toplantıda Avea Segment Yönetim Direktörü Tunç Berkman, Fenerbahçe İletişim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Hakan Demir, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler de bulundu.

-HEDEF 1 MİLYON ABONELİK, 20 MİLYON TL BRÜT GELİR-

Kendini finanse edecek bir model üzerine kurulduğu ifade edilen projede Fenerbahçe'nin hedefi 1 milyon abone ve yıllık 20 milyon TL brüt gelire ulaşmak.

Fenercell tarifesi avantajlarından faydalanmak isteyen Fenerbahçe taraftarları, isterlerse mevcut numaralarını kullanmaya devam edebilecek. Taraftarlar, Fenercell markalı yeni bir SIM kart ile hangi mobil operatörden olursa olsun mevcut numaralarını, ön kodu dahil Avea'ya taşıyarak Fenercell'li olabilecek.

Fenercell aboneleri, telefon görüşmesi, SMS, MMS, mobil internet ve tüm diğer katma değerli servisler gibi, standart GSM hizmetlerinin tamamından faydalanabilecek. Fenercell, tüm Avea, Türk Telekom ve Fenerium bayilerinde satışa sunuldu.

Fenercell'i tercih eden abonelerin SIM kartlarında özel Fenercell logosu yer alacak ve telefonların ekranlarında Fenercell yazacak.

Avantajlı tarifeleri, paketleri ve kampanyalarla taraftarın karşısına çıkmaya hazırlanan Fenercell'in en önemli özelliklerinden birinin de Fenerbahçe'ye özel hizmetleri sunması olacağı ifade edildi.

Fenercell, Fenerbahçe'yi ilgilendiren video görüntülerinden, maçlardan, özel enstantanelere kadar, pek çok özel görüntüyü abonelerin cep telefonlarının ekranlarına taşıyacak. Fenercell'li olmak isteyen taraftarlar abone olmak için faturalı ya da faturasız hat seçenekleri arasında tercih yapabilecek.

Bu arada tanıtım toplantısının sonunda, üzerlerinde sırtında Fenercell yazan formalarla sahneye çıkan futbolcular, sahnede medya mensuplarına görüntü verdikten sonra kendilerinin de rol aldığı reklam filmini, büyük bir neşeyle izledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*