Fener'de 2009 model Semih

  • Giriş : 03.01.2009 / 18:35:00

Semih Şentürk, sakatlık sorunlarını geride bıraktığını, sezonun ikinci bölümüne iyi bir başlangıç yapmak istediğini belirtirken, "Yeni yılda yeni bir Semih olarak takımıma faydalı olmak istiyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sarı-lacivertli futbolcu, Metro City Alışveriş Merkezi'ndeki Fenerium mağazasının açılış töreninde yaptığı açıklamada, sakatlık sorunlarını geride bıraktığını, sezonun ikinci bölümüne iyi bir başlangıç yapmak istediğini bildirdi.
Önümüzdeki günlerde tam olarak takımla çalışmalara başlayacağını belirten Semih, sezonun ilk bölümünde şanssız sakatlıklar yaşadığını belirterek, ''Bir aksilik olmazsa yeni yılda, yeni bir Semih olarak takımıma faydalı olmak istiyorum. Sakatlıklar ve şanssızlıklar yaşadım. Bunları atlatıp, ikinci yarıda yeni bir Semih olarak takımıma katkıda bulunmak istiyorum'' diye konuştu.

Semih taraftarlara verdiği mesajda da şunları kaydetti:

''Bizi yalnız bırakmasınlar. Onlara güzel bir ilk yarı geçirtemedik. Takımın bir çıkışı var ve ikinci yarı bunu devam ettirmek azmindeyiz. Taraftarımız bizi desteklerlerse, onlara hem Türkiye Kupası, hem de lig şampiyonluğu getirmek istiyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*