Fener'de buruk bayramlaşma

Fener'de buruk bayramlaşma.12206
  • Giriş : 11.12.2008 / 19:07:00
  • Güncelleme : 11.12.2008 / 19:09:20

Fenerbahçe Kulübü'nde geleneksel bayramlaşma töreni, futbol takımının Avrupa kupalarına vedası nedeniyle buruk geçti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticiler, Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri balo salonundaki törende, üyeler, amatör branşların yöneticileri, teknik adamları, sporcular, eski futbolcular ve kulüp çalışanlarıyla bayramlaştı.

Fenerbahçe'nin dün akşam Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu son maçında Ukrayna'nın Dinamo Kiev takımına yenilerek, bu sezon Avrupa kupalarına erken veda etmesi nedeniyle buruk geçen bayramlaşmaya üyeler fazla ilgi göstermedi.

Yüksel Günay, saat 11.00'den itibaren tesislerde üyeler ve amatör branşların alt yapılarından gelen sporcularla bayramlaşırken, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, asbaşkanlar Murat Özaydınlı ve Ali Koç, saat 12.00'den sonra balo salonuna geldi. Başkan Yıldırım ve yöneticiler de kulüp üyeleri ve sporcularla bayramlaşarak, birlikte fotoğraf çektirdiler.

Çin'in Ningbo şehrinde düzenlenen 5. AIBA Dünya Bayanlar Boks Şampiyonası'nda 63. kiloda altın madalya kazanan Fenerbahçe Kulübü'nün boksörü Gülsüm Tatar da kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle bayramlaşırken, 1-4 Aralık'ta Kastamonu'da yapılan Kulüplerarası Türkiye Boks Şampiyonası'nda birinci olan boks şubesi de kupayı başkana getirdiler.

Saat 14.00'e kadar süreceği açıklanan bayramlaşmada, saat 13.00'de balo salonunun boşaldığı görülürken, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler salonda bir masada oturarak, sohbet etti. Salondan en son başkan Yıldırım, saat 14.00'te yanındaki birkaç kulüp üyesiyle ayrıldı.

Bu arada, bayramlaşmaya asbaşkanlardan Tahir Perek, genel sekreter Vedat Olcay, yöneticiler Ünal Uzun ve Turhan Şahin de katıldı.

GÜNAY: ''BURUKLUK VAR, ÜZÜLMEMEK MÜMKÜN MÜ''

Yüksel Günay, her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı'nda da tören yaptıklarını söyledi.

Günay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yurt dışında maçları olduğu için bazı sporcuları bayramlaşmada göremediklerini belirterek, ''Futbol, erkek Basketbol ve voleybol, bayan voleybol, ve bazı atletlerimiz yurt dışında yarışmada olduğu için katılamadı. Ona rağmen güzel bir bayramlaşma oldu. Başkanımız burada, alt yapıdan sporcularımız burada. Bütün camiamıza hayırlı bayramlar diliyorum'' diye konuştu.

Yüksel Günay, Fenerbahçe'nin Dinamo Kiev'e yenilerek elenmesiyle ilgili soru üzerine, ''Tabii üzüntülüyüz ama sporda 3 netice var. Rakibi burada yenemedik, orada da olmadı. Bayramlaşmada burukluk var. Üzülmemek mümkün mü ama ne yapalım. İleriye bakıyoruz'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*