Fener'de büyük operasyon

Fener'de büyük operasyon.32680
  • Giriş : 28.08.2007 / 14:24:00

Fener'de büyük bir operasyon başladı. Takım birini göndermeye hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şampiyonlar Ligi’nin kapısında olan ve yarın Anderlecht’le son 90 dakikaya çıkacak olan F.Bahçe’de teknik heyet takımı hazırlamakla uğraşırken, yönetim de dev kadro operasyonu hazırlıyor.

Sarı-lacivertliler, en büyük adımı Kezman konusunda attı, Sırp futbolcu ile yapılan özel görüşmede, gerekirse gidebileceği söylendi. Geçen hafta Kezman’la konuşan yöneticiler “Kötü bir dönem geçiriyorsun. Takımda Brezilyalılar’la sorunun var mı? Gol yollarında sıkıntı yaşıyoruz. Kendini bir an önce toparlaman gerekiyor. Seni göndermeyi de gündeme alabiliriz” dedi.

ÖZAYDINLI YÜRÜTÜYOR
Sırp futbolcu da bu sözlere karşılık forvet hattında yalnız kaldığını, pas alamadığını yinelerken, ayrılma konusunda şunları söyledi: “Eğer karşılıklı anlaşırsak gidebilirim. Ben kendime rahatlıkla takım bulurum. Ama burada aldığım yıllık 3 milyon Euro’yu gittiğim takımda da 3 yıl boyunca alacağımı garanti etmelisiniz.”

Yönetimin bu konuda Kezman’a garanti verebileceği ve Sırp yıldızla yolları ayırmanın an meselesi olduğu öğrenildi.

Bunun üzerine F.Bahçe yönetiminde yabancı transferi için kollar yeniden sıvandı. Asbaşkan Murat Özaydınlı’nın çok gizli olarak yürüttüğü operasyonda Koevermans’ın yeniden gündeme geldi, Adriano, Carew ve Kanoute için de girişimler tekrarlandı. F.Bahçe’nin Anderlecht engelini geçerek Şampiyonlar Ligi’ne kalması halinde bu 4 forvetten biri ile hemen anlaşılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

FORVET YABANCI OLACAK
Fenerbahçe, Fatih Tekke ve Mehmet Yıldız için düşündüğü yerli forvet transferi çalışmasındansa vazgeçti.

Önceki gün teknik direktör Zico ile görüşüp bu konuda bilgi veren yöneticiler “Fatih’e verilmesi gereken para çok fazla. 1 yıllık maliyeti toplam 9 milyon Euro’ya geliyor. Bu nedenle yabancıya bakalım. Anderlecht’i geçersek, yabancı forvet alalım” dediler. Başkan Aziz Yıldırım’ın da yabancı forvet istediği, bu yüzden çalışmaların bu yöne kaydığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious