Fener'de derbi sessizliği!

Fener'de derbi sessizliği!.17251
  • Giriş : 26.11.2008 / 18:24:00

Fenerbahçe, Beşiktaş maçı nedeniyle yaşadığı sorunları şimdilik rafa kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Sarı-Lacivertli yöneticilerin karşılaşma sonrası büyük bir şok yaşadıkları ancak Cumartesi günkü derbi nedeniyle teknik direktör Aragones ve futbolcularla ilgili eleştirileri yüksek sesle dile getiremedikleri belirtildi. Fenerbahçe yöneticilerin, Beşiktaş maçının kaybedilmesi halinde ligde zirvenin çok gerisinde kalınacağını düşünerek, yarından itibaren gruplar halinde Samandıra'da kamp kurmayı planladıkları öğrenildi. Yönetimde bu gelişmeler yaşanırken, Teknik Direktör Aragones sabahki antrenmanda Alex, kaleci Volkan ve Kazım'la özel olarak görüştü.

İspanyol hocanın gergin olduğu dikkati çekerken, kaptan Alex'ten arkadaşlarını Beşiktaş maçına motive etmesini istediği, kendisindeki form düşüklüğünün de nedenini sorduğu belirtildi. Aragones'in kaleci Volkan'ı ise yediği hatalı goller nedeniyle eleştirdiği ancak bu hataları çalışarak gidebileceğini söylediği ifade edildi. İspanyol hocanın Kazım'ı ise golü nedeniyle kutladığı ancak arkadaşlarıyla ilişkileri nedeniyle de sert bir şekilde eleştirdiği öğrenildi.

Sarı-Lacivertlilerde sakat olan Semih'in durumu henüz netlik kazanmadı. Ağrıları süren golcü futbolcu henüz takımla antrenmanlara çıkamadı.Semih ile ilgili doktorlardan rapor isteyen Aragones'in Cuma günkü antrenmandan sonra kesin kararını vereceği belirtildi. Fenerbahçe dün sakatlanan Emre Belözoğlu'nun ise durumunun ciddi olmadığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*