Fener'de oynamak isterim

Fener'de oynamak isterim .7504
  • Giriş : 20.07.2007 / 10:37:00

Milan'ın ünlü Brezilyalı forveti Ronaldo'nun, Fenerbahçe'nin formasını giymeyi isterim." dediği ortaya çıktı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Milan'ın ünlü Brezilyalı forveti Ronaldo'nun, Roberto Carlos ile yaptığı telefon görüşmesinde "Fenerbahçe hakkında hep güzel şeyler duydum. Son yıllarda çok büyük futbolcuları aldılar. Bunlardan biri de sensin. Zaten çocukluğumdan beri Zico'ya hayranım. Zico'nun çalıştırdığı Fenerbahçe'nin formasını giymeyi isterim. Ama bu ne zaman gerçekleşir bunu bilemem..." dediği ortaya çıktı

MİLAN'DA MUTLUYUM
Fenerbahçe'nin büyük bir gizlilik içinde transfer etmeye çalıştığı Milan'ın süper forveti Ronaldo, Fenerbahçeliler'i coşturacak müjdeyi Roberto Carlos vasıtasıyla verdi. Brezilyalı golcünün, Roberto Carlos ile yaptığı telefon görüşmesinde "Fenerbahçe'den aldığım teklif heyecan verici. Çocukluğumdan beri hayranı olduğum Arthur Zico'nun çalıştırdığı bir takımda forma giymeyi hayal etmek bile beni coşturuyor. Milan'da mutluyum ama bir gün mutlaka Fenerbahçe formasını giymek isterim" dediği ifade edildi.

CARLOS 'GEL' DEDİ
Roberto Carlos'un da Ronaldo'ya "Fenerbahçe'yi tercih etmekle ne kadar akıllıca bir karar verdiğimi İstanbul'a iner inmez anladım. Fenerbahçe muhteşem bir taraftar topluluğuna sahip. Fenerbahçe'de şimdiden gerçek mutluluğu ve huzuru yakaladım" dediği öğrenildi. Bu arada Ronaldo'nun sponsorları Pirelli ve Nike, Brezilyalı golcünün İtalya'dan ayrılmasını istemiyor. Milan kulübü ise Ronaldo'nun Fenerbahçe'ye gitme ihtimalini göz önünde bulundurarak Real Madrid'li Baptista için 20 milyon euro'yu gözden çıkardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious