Fener'de Ronaldinho sessizliği

Fener'de Ronaldinho sessizliği.14098
  • Giriş : 19.05.2009 / 08:42:00
  • Güncelleme : 19.05.2009 / 09:04:23

Fener'de Ronaldinho transferinin söylentisi bile taraftarda büyük heyecan yarattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Fenerbahçe taraftarı onu çok istiyor. Kulübe yakın kaynaklara göre Fenerbahçe, Ronaldinho transerinde 'sessiz' ve 'derinden' gidiyor.

Basına sızan bilgilere göre bu sezon Aragones, Josico ve Maldonado gibi yanlış transferlerle büyük prestij kaybeden Başkan Aziz Yıldırım'ın dünyaca ünlü bir yıldız transfer ederek yeniden tartışılmaz hale gelmek istediği konuşuluyor.

Transfer çalışmalarındaki son bilgilere göre Aziz Yıldırım'ın kafasındaki ilk isim ise Ronaldinho.

'İLGİMİZ YOK' DİYEMEDİ!
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Milan'ın Brezilyalı starı Ronaldinho'ya olan ilgilerine yönelik açıklamasında, "Böyle bir şey yok" diyemedi.

Ronaldinho ismini ilk olarak geçtiğimiz yaz Fenerbahçe Kart'ın tanıtım günlerinde zikreden Yıldırım'ın basına yaptığı son açıklamalarda, 'Ronaldinho için resmi girişimimiz olmadı. Ama çıkıp da bir şey söylüyorsak, kaynak yaratır, dediğimizi yaparız' dediği biliniyor.

TARAFTAR ÇOK İSTİYOR
Transfer konusuna kongreden sonra hız vereceklerini belirten sarı-lacivertli başkan, 'bomba transfer' sözlerinin arkasında olduklarını ima etti. Bu sözlerden sonra basında çıkan Ronaldinho haberlerine yakın ilgi gösteren Sarı lacivertli taraftarlar ise Brezilyalı yıldızı Kadıköy'de görmeyi çok istiyor.

Transfer heyecanı yaşayan taraftarlar, Ronaldinho'nun Fenerbahçe'ye gelmesi halinde ise forma satışlarında patlama yaşanacağının sinyallerini veriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*