Fener'de sıkıntılı günler

Fener'de sıkıntılı günler.9867
  • Giriş : 01.05.2008 / 10:37:00

F.Bahçe'de Başkan Aziz Yıldırım'ı sıkıntı dolu günler geçiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bir yanda futbol, Basketbol ve voleybolda verilen nefesleri kesen şampiyonluk mücadeleleri. Diğer yanda sözleşmesi biten futbolcular... Başkan Yıldırım sıkıntı dolu günler geçiriyor.

Sıfır çekme riski var

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, stresli günler yaşıyor. Bir yanda Futbol takımının Galatasaray ve Sivasspor’la giriştiği şampiyonluk yarışı, diğer yanda Basketbol ve voleybolda hem erkek, hem de bayanların verdiği kupa mücadelesinin heyecanı, Aziz Başkan’ı epey terleteceğe benziyor. Sezona 3 kupa hedefiyle başlayan, ancak ‘sıfır çekme’ olasılığının da yüksek olduğu Futbol takımının Ali Sami Yen’de yenilerek avantajı Galatasaray’a kaptırması, gözleri mecburiyetten Sivas’taki maça çevirdi.

İspanyol&Rus kancası

Başkan Yıldırım, kulübün amiral gemisi futbolda mutlaka şampiyonluk istiyor. Kaldı ki, sorunlar bununla da bitmiyor.

Sözleşmesi bitecek Aurelio, Semih, Önder ve Serdar Kulbilge’ye İspanyol ve Rus kulüplerinden gelen ciddi teklifler de söz konusu. Kulüpten, pek çok futbolcu için teklifler geldiği, ancak satma niyetleri olmadığı açıklamaları yapılıyor, ama sorun sözleşmesi biten isimlerde. Çünkü dördü de, bonservis bedelsiz gidebilecek durumda. İşte Yıldırım’ı da en çok bu düşündürüyor.

Fanatik

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious