Fener'de tur yemini

  • Giriş : 20.02.2007 / 00:00:00

Zico'nun öğrencileri 100. yıllarında UEFA'ya veda etmeye niyetleri olmadığını vurgulayıp "Bu kulvarda daha çok yol alacağız" dediler

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'yi AZ Alkmaar heyecanı sardı... Kanaryalar, Sakarya galibiyeti ve ligde puan farkının yeniden 7'ye çıkması nedeniyle Hollanda'ya moralli gitmeye hazırlanırken, turu geçecekleri inancında olduklarını vurguladılar. Kaptanlar Ümit, Tuncay ile Appiah ve Kezman gibi yıldızlar burada yapamadıklarını Hollanda'da yapacaklarını ve turu geçeceklerini iddia ettiler.

BİZE YURT İÇİ YETMEZ

Sarı-Lacivertli futbolcular "Tur için hepimiz birlikte yemin ettik. Fenerbahçe, UEFA Kupası'na havlu atmayacak. 100. yılımızı kutladığımız bu sezon başarımızı yurt içiyle sınırlı tutamayız. Fenerbahçe, Avrupa'da da yoluna devam edip Türkiye'nin gururu olmayı sürdürecektir. Bunun için söz verdik" şeklinde konuştular.

KEZMAN DA HAZIR

Bu maçta cezasını tamamlayıp formayı sırtına geçirmesi beklenen Kezman, "Bir sürü sorun yaşadık. Bunların başında sakatlıklar geldi ama artık büyük bölümü geride kaldı. Yine bazı sakatlık gibi sorunlarımız var ancak bu bizi hedeflerimizden döndüremez. Eğer hocam görev verirse. Alkmaar'a gol atacağımdan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious