Fener'den 16'lık oyuncu atağı!

  • Giriş : 22.01.2009 / 14:52:00

Fenerbahçe gözünü 2.Lig'de top koşturan 16 yaşındaki oyuncuya çevirdi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TFF İkinci Lig 3. Klasman Grubu'nda mücadele eden Konya Şekerspor'un Teknik Direktörü İsmail Kartal, Fenerbahçe'nin genç oyuncuları Ömer Ali Şahiner için kendilerine transfer teklifinde bulunduğunu söyledi.

Kartal, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında en büyük hedefinin bir gün Fenerbahçe'nin başında teknik direktör olarak sahaya çıkmak olduğunu belirtirken, bu hedefe de eninde sonunda ulaşacağını söyledi.

Kartal, Fenerbahçe'nin, 16 yaşındaki genç oyuncuları Ömer Ali Şahiner'i transfer etmek için kulübe resmi teklifte bulunduğunu belirterek, ''Fenerbahçe Ömer Ali'yi ısrarla istiyor. Benim cevabım olumsuz ama karar yönetimin. Her ikisi de benim kulübüm. En son dün gece de beni arayarak Ömer Ali'yi transfer etmek istediklerini söylediler'' dedi.

Bu arada Kartal ara transfer döneminde 9 genç oyuncuyu takıma kazandırdıklarını belirtti.

Konya Şekerspor'un gerek yönetim, gerek oyuncu potansiyeli olarak bir çok şeyi başaracak güçte olduğunu belirten Kartal, ''Çok kaliteli ve genç oyuncular transfer ettik. Bazı oyuncularla da yollarımızı ayırdık. Bu genç arkadaşlarla çok önemli başarılara imza atacağız'' dedi.

Kartal, Kırıkkalespor maçıyla birlikte Klasman Grubu maçlarına başlayacaklarını belirterek, tüm maçlara da galibiyet düşüncesiyle çıkacaklarını, şampiyon olmak için ellerinden gelen mücadeleyi göstereceklerini belirtti.

Konya Şekerspor'un her ortamda, her kulvarda şampiyonluk mücadelesi vereceğini vurgulayan Kartal, şunları kaydetti:
''Hedefimiz Süper Lig ve Avrupa kupaları. Bunu biz ne kadar sürede başarırsak o kadar mutlu olacağız. Bunu Sivas'ta söylediğimde bana gülmüşlerdi. Ancak Sivasspor bunu başardı. Bu kulübün bunu başarabilecek her türlü imkana sahip olduğunu düşünüyorum. Bunlar hayal değil. Ben hayatımda hep büyük hedefler koyan birisi oldum. Bunu da başarmak için takım, yönetim ve teknik kadro olarak hep birlikte elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*