Fener'den Appiah açıklaması!

Fener'den Appiah açıklaması!.13754
  • Giriş : 18.12.2007 / 18:45:00

Fenerbahçe Kulübü Doktoru Arzuman Appiah'ın durumu hakkında açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Kulübü Doktoru Piyer Arzuman, Ganalı futbolcu Stephen Appiah'a bacak damarlarında tıkanıklık olduğu şüphesi ile bazı tetkikler yapıldığını bildirdi.

Arzuman, sarı-lacivertlilerin resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Appiah'ın bacaklarındaki derin toplardamar sisteminde oluşan tıkanıklık ihtimali sebebiyle bazı tetkikler yapılmasına karar verdiklerini ifade ederek, şu bilgileri verdi:

''Şu aşamada oyuncumuzun tomografisi, sintigrafi, ekokardiyografileri çekildi ve kan tetkikleri yapıldı. Futbolcumuzun bu tetkiklerin sonucuna göre belirli bir dönem tedavi görecek olması ihtimali yüksektir. Ancak tüm sonuçları ve yapılacak bazı diğer testlerin değerlerini görmeden hastalığı hakkında herhangi bir açıklamada bulunmak ya da tedavi süresi hakkında tahmin yürütmek son derece yanlış olacaktır. Bahsettiğimiz tetkiklerin sonuçları alınır alınmaz ortaya çıkacak tedavi programı konusunda kamuoyuna gerekli açıklamaları yapacağız.''

Kulüpten yapılan açıklamada da ''Kulübümüz, futbolcumuzun sağlığı konusunda spekülasyonlar yapılmamasını tüm basınımızdan rica etmektedir. Konu ile ilgili detaylar ve oyuncumuzun tedavi süresi ve programı belli olur olmaz gerekli açıklamalar yapılacaktır. İnsan sağlığının söz konusu olduğu böyle bir durumda basınımız ve kamuoyunun da gereken hassasiyeti göstereceğinden eminiz'' denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious