Fener'den Appiah resti

Fener'den Appiah resti .13754
  • Giriş : 26.07.2007 / 09:07:00

F.Bahçe, Appiah’ı transfer etmek isteyen Schalke 04’e sonunda resti çekti: Ya alın ya çekilin

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kulübe faks geçerek 5.5 milyon Euro’ya Appiah’ı isteyen Schalke’ye cevap veren sarı-lacivertliler “Bu işler faksla olmaz. Gelin görüşelim. Ama 12 milyon Euro isteriz” dedi

Yeni sezona hazırlanan F.Bahçe’de gündemi Stephen Appiah sıkıntısı belirliyor. Bir süredir talip oldukları Ganalı futbolcu için ısrarlı takibini sürdüren Alman kulübü Schalke 04, son girişimleriyle F.Bahçe yönetimini kızdırdı. F.Bahçe ile 2010 yılına kadar sözleşmesi olan ve önce, geçen sezon sonuna doğru İngiliz Kulübü Portsmouth’un ısrarla istediği, ardından da Alman Schalke’nin talip olduğu Appiah’ın durumu karmaşıklığını koruyor. F.Bahçe Kulübü’ne bir süre önce faks gönderen ve 4.5 milyon Euro’luk bonservis bedeliyle talip olduğunu açıklayan Schalke 04 ret yanıtı almıştı.

APPIAH SESSİZ KALIYOR

Alman ekibi ısrarını yine sürdürdü ve dün de sarı-lacivertlilere yeni bir faks göndererek rakamı 5.5 milyon Euro’ya yükseltti. F.Bahçe yönetimi ise dün başkan Aziz Yıldırım yönetiminde yaptığı toplantıda Schalke’yi yine geri çevirerek “Bu konuda faksla görüşme yapılmaz. Niyetiniz ciddiyse gelin, yüz yüze görüşelim. Giderek artan spekülasyonlar hem bizi, hem futbolcumuzu rahatsız ediyor. Ancak görüşmeye geldiğinizde 4-5 milyon Euro’luk bonservis rakamlarından söz etmeyin. Futbolcumuzu almak isteyen, 12 milyon Euro’yu hazır etmeli” yanıtını gönderdiler. Bu cevap karşısında Schalke’nin tavrı beklenirken, Appiah cephesinde de sessizlik hakim. Ganalı futbolcu, VATAN’ın transferle ilgili sorularına “Bu konuda söyleyeceğim hiçbir şey yok. Ben şu anda F.Bahçe’nin futbolcusuyum ve yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyorum” yanıtını verdi.

ZICO TAKIM RAPORU VERDİ

F.Bahçe Saracoğlu Stadı’ndaki kulüp binasında dün Appiah konusunu masaya yatıran F.Bahçe yönetimi, teknik direktör Zico’nun da katıldığı toplantıda ayrıca sarı-lacivertli takımın son durumunu da konuştu. Yurt dışı kampının ardından takımdan gönderilmesi düşünülen futbolcular ve yapılması istenen takviyelerle ilgili olarak Zico’dan bilgi alan başkan Yıldırım ve yöneticiler, bu konudaki görüşlerini de açıkladı. Yapılan görüşmenin ardından yönetimin birkaç gün içinde harekete geçmesi ve gidecek ve gelecek oyuncularla yeni sezon kadrosunu şekillendirmesi bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious