Fener'den Aurelio açıklaması

Fener'den Aurelio açıklaması.10689
  • Giriş : 24.12.2007 / 23:15:00

Sarı-lacivertlilerin resmi sitesinden yapılan açıklamada şöyle denildi: "Son günlerde gazetelerde futbolcumuz Aurelio'nun Valencia takımı ile anlaştığı ya da bizim kendisi ile masaya oturup anlaşmaya varamadığımız şeklinde haberler yer almaktadır.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aurelio'nun kulübümüz ile sezon sonuna kadar sözleşmesi artı bir yıl daha opsiyonu vardır. Dolayısıyla şu ana kadar bu oyuncumuz ile herhangi bir görüşme de yapılmamıştır. Ayrıca gazetelerin iddia ettiği gibi Valencia kulübünden bize ulaşmış resmi bir teklif de bulunmamaktadır. Basınımızı sadece menajerlerin yaydığı dedikodulara inanarak yalan transfer haberleri yapmamaya davet ediyoruz."

Tutumlu: Aurelio gitmek istiyor

Ünlü Manajer Bayram Tutumlu'nun bu açıklamaları Fenerbahçe'de çok tartışılacak !..
Sarı lacivertli takımın ve Milli Takımımızın başarılı futbolcusu Mehmet Aurelio'nun Fenerbahçe'den ayrılmak istediğini öne süren FIFA Menajeri Bayram Tutumlu bu konu yüzünden Başkan Aziz Yıldırım ile tartıştıklarını da açıkladı.

Star TV'de yayınlanan FutboLig programına telefonla bağlanan Tutumlu, Mehmet Aurelio'nun Fenerbahçe'den ayrılmak istediğini ve Valencia'nın bu futbolcuya talip olduğunu söyledi. Tutumlu, Aurelio'nun sözleşmesinde "7 milyon doları getiren Aurelio'yu alır" maddesinin bulunduğunu ve özellikle Valencia olmak üzere İspanya'dan birkaç kulübün bu ücreti ödeyebileceğini öne sürdü. Tutumlu ayrıca bu konuyla ilgili olarak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile kısa süreli bir tartışma yaşadıklarını da sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious