Fener'den bir açıklama daha

Fener'den bir açıklama daha.17354
  • Giriş : 20.05.2008 / 20:10:00

Fenerbahçe, ''Vestel Manisasporlu futbolcu Burak ile anlaşıldığı'' şeklinde medyada yer alan haberler üzerine 2. bir açıklama yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü, ''Vestel Manisasporlu futbolcu Burak ile anlaşıldığı'' şeklinde medyada yer alan haberler üzerine yaptığı ''Kendisiyle değil, kulübüyle görüşüldüğü'' açıklamasının ardından, bir açıklamada daha bulunarak, kulübüyle de görüşülmediğini bildirdi.

Kulübün resmi internet sitesinde, ''Düzeltme'' başlığıyla yapılan ikinci açıklamada, Burak'ın transferi ile ilgili yapılan yalanlamanın, bu oyuncu transfer ediliyormuş gibi algılandığı belirtilerek, ''Açıklamamızda belirtmek istetiğimiz asıl husus, Burak'ın transfer edilmek istenmesi halinde, görüşmenin futbolcuyla değil, kulübüyle yapılacağı şeklindedir, ancak şu aşamada Manisaspor kulübüyle de bu futbolcunun transferi konusunda herhangi bir görüşme yapılmamıştır'' denildi.

Kulüpten yapılan ilk yalanlamada, şu ifadelere yer verilmişti:

''Burak ile birebir görüşme yapıldığı ve kendisinden de transfer konusunda söz alındığı şeklinde iddialar ortaya atılmaktadır. Söz konusu iddialar yalandır. Kulübümüz, bu oyuncunun kulübü ile görüşme yürütmektedir ve anlaşma sağlandığı takdirde transferini gerçekleştirecektir. Futbolcunun kendisi ile herhangi bir temasımız kesinlikle yoktur.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious