Fener'den Karan'a veto

Fener'den Karan'a veto.11622
  • Giriş : 04.07.2007 / 19:23:00
  • Güncelleme : 04.07.2007 / 19:53:28

Fener ile adı anılan Ümit’in 1 ay önce Kartal’a haber yolladığı ve Demirören’in “Dostluğu bozarız. Bize yakışmaz” dediği öğrenildi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçtiğimiz hafta içinde F.Bahçe ile adı geçen ve hatta teknik direktör Kalli’nin idmandan çıkardığı Ümit Karan’ın yaklaşık 1 ay önce de Beşiktaş’la temasa geçtiği öğrenildi. Sarı-kırmızılı takımda zaman zaman yedek kalan Ümit’in kendisini çok tutan Lucescu döneminde de bir ara gelmek istediği siyah-beyazlılara, tekrar haber gönderdiği ancak bu isteği başkan Yıldırım Demirören’in geri çevirdiği belirtildi.

ANINDA YANIT VERDİ

Golcü futbolcunun Beşiktaşlı yakın dostlarını araya sokarak başkan Demirören’e, “Galatasaray’da bazı sıkıntılarım var. Eğer siz kulübümle anlaşırsanız Beşiktaş’ta oynamak isterim” dediği, ancak Yıldırım Demirören’in, Karan’ın bu isteğine sıcak bakmadığı belirtildi. Demirören’in konuyu kendisine çok yakın bir iki yöneticiye açarak, “Ümit, Galatasaray’ın sözleşmeli oyuncusu. Eğer kendisiyle görüşür ve teklif yaparsak dostluğu bozmuş oluruz. G.Saray’la iyi ilişkilerimiz var. Bu bize yakışmaz” diyerek transferi başlamadan bitirdiği öğrenildi.

SIR GİBİ SAKLANDI

Yaklaşık 1 ay önce gelişen bu olayın şu ana kadar sır gibi saklanmasının nedeninin de G.Saray Kulübü’ne zarar vermemek olduğu belirtildi. Demirören’in sarı-kırmızılı camia içindeki dostluklarının zarar görmemesi için Ümit Karan olayını açıklamadığı ifade edildi. Ümit’in F.Bahçe’ye transferinin gündeme gelmesi camia içinde golcü oyuncuya olan tepkileri arttırmış ancak sonrasında barış sağlanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious