Fener'den Mahmut Uslu yanıtı

Fener'den Mahmut Uslu yanıtı.14045
  • Giriş : 11.11.2008 / 21:44:00

Fenerbahçe, derbi maçta iki kulüp yöneticileri arasında yaşananlarla ilgili Galatasaray Kulübü'nün açıklamalarına yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Kulübü, geçen hafta sonundaki derbi maçta iki kulüp yöneticileri arasında yaşananlarla ilgili Galatasaray Kulübü'nün açıklamalarına yanıt verirken, "İki kişi arasında yaşanan münferit bir olay" diye nitelendirdiği durumun, sarı-kırmızılı kulüp yönetimi tarafından abartıldığını bildirdi.

Fenerbahçe Kulübü'nün internet sitesinden yapılan açıklamada, derbi maç sırasında yönetim kurulu locasında yaşananlara değinilerek, "Galatasaray yönetiminin, konuya ilişkin abartılı, yakışıksız ve Galatasaray camiasının ağırlığına yakışmayan bir açıklama yaparak olayı büyütüp şahsileştirmesi, bizleri üzmüştür. İki kişi arasında yaşanan ve tamamen yanlış anlaşılmadan kaynaklanan münferit bir olayın bu şekilde basına malzeme yapılması ve olaysız, heyecan dolu geçen bir derbiye gölge düşürülmeye çalışılması yakışık almamıştır" denildi.

Açıklamada, maç sırasında Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun, yardımcı hakemin verdiği bir karara gösterdiği tepkiyi, skor 2-1 olduktan sonra Galatasaraylı yönetici Haldun Üstünel'in üzerine aldığı ve kendisine söylenmemiş bu sözleri bahane ederek, hem Fenerbahçe yönetimini suçladığı, hem de gereksiz yere gündem yaratmaya çalıştığı belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*