Fener'den Mehmet Yıldız resti

Fener'den Mehmet Yıldız resti.9856
  • Giriş : 29.12.2008 / 10:09:00

Golcü oyuncu için Galatasaray ile pazarlıkları sürdüren Sivasspor Yönetimi, Fenerbahçe’nin kapısını çalarak, “Mehmet’i siz de istiyor musunuz?” diye sordu, ancak olumsuz yanıt aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü'nün, Sivasspor'un kendisine önerdiği Mehmet Yıldız'ı geri çevirdiği öğrenildi.

Galatasaray'ın 3 milyon euro para ve üç oyuncu önerdiği Mehmet Yıldız için sarı-lacivertli yönetimin de fikrini almak isteyen Sivasspor Kulübü'nün, Başkan Aziz Yıldırım'ın kapısını çaldığı bildirildi.

Mehmet Yıldız'ı rekabet ortamı yaratarak daha iyi bir fiyata satmayı planlayan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın, Yıldırım'a, “Galatasaray Mehmet'i ısrarla istiyor. Siz bu transfer için ne düşünüyorsunuz?” diye sorduğu kaydedildi.

Aziz Yıldırım'ın, Mehmet Yıldız için Galatasaray'ın önerdiği fiyat ve oyuncu takaslarının kendilerini hiç ilgilendirmediğini bildirdiği, bu oyuncuyu transfer etmeyi kesinlikle düşünmediklerini söylediği öğrenildi.
Fenerbahçe Yönetimi, Mehmet Yıldız konusunda Sivasspor'u geri çevirirken, Ankarasporlu Özer ve Bursasporlu Sercan konusundaki girişimlerin ise tüm hızıyla sürdüğü bildirildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*