Fener'e bela olacak

Fener'e bela olacak.10217
  • Giriş : 18.02.2008 / 09:07:00
  • Güncelleme : 19.02.2008 / 09:14:02

Sevilla çıkışa geçti. Deplasmanda Espanyol'a 4 gol attılar. Maçın yıldızı Capel'den Fener'e mesaj var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kamuoyu Sevilla'nın iki yıldızına odaklandı: Kanoute ve Fabiano. Oysa takımın gizli silahı Diego Capel. Önümüzdeki dönemde onu Avrupa'nın dev kulüplerinde görürseniz kimse şaşırmasın.

Bonservis bedeli şimdiden 15 milyon euro.. Eski hocası Reyes onu Tottenhanm'a istiyor. Arsenal de onun peşinde.. 20 yaşına daha yeni girdi. Orta sahanın sağında oynuyor. Harika bir kanat oyuncusu..

Top tekniği ve süratiyle dikkat çeken Capel'i rakipleri faulle durduruyor. Yırtıcı ve fiziği kuvvetli. Topla birlikte inanılmaz bir hıza ulaşıyor.. Son maçta Espanyol Capel yüzünden 10 kişi kaldı. Capel aynı zamanda İspanyol milli takımı ile Dünya kupası elemelerinde başımızı ağrıtacak.

Sevilla Espanyol galibiyetiyle La Liga'da 6. sıraya yükseldi. Puanını 36'ya çıkaran Sevilla'nın gollerini Fredi Kanouté Luis Fabiano Christian Poulsen'in Diego Capel attı.

Kanoute ve Fabiano'nun yanı sıra Capel de son maçın yıldızıydı. Capel Fenerbahçe maçıyla ilgili şunları söyledi:

"Çok büyük bir rahatlık ve güvenle gideceğiz. İstanbul'da büyük bir baskı olacak ama rövanş maçı için iyi bir sonuç almalıyız. Fenrbahçe gibi zor bir rakibe karşı 1 gol atıp yememek çok önemli bir sonuç olur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious