Fener'e kötü haber!

Fener'e kötü haber!.10199
  • Giriş : 31.01.2008 / 13:40:00

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Fenerbahçe'nin istediği Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz konusunda açıklamalarda bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Fenerbahçe’nin Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ı birlikte almak için yaptığı teklifi kabul etmediklerini bildirdi.

Şahin, yaptığı açıklamada, Gökhan Ünal’ın 2009 yılında bitecek olan sözleşmesini uzatmak istememesi sonucu transferinin gündemi geldiğini, Mehmet Topuz’u ise şu anda satmayı düşünmediklerini belirterek, şunları söyledi: "Gökhan Ünal’ın transferi konusunda bize en ciddi teklifi Rusya’nın Rubin Kazan kulübü yaptı. Rubin Kazan bize transfer için 7.5 milyon avro önerdi, ancak Gökhan, Rusya’ya gitmek istemedi. Fenerbahçe’nin Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ı birlikte almak için yaptığı teklifi kabul etmedik. Bize 7.5 milyon avro getirip, Gökhan’la anlaşan bir kulüp transferi gerçekleştirebilir. Biz iki futbolcumuzu birden satmayı asla düşünmüyoruz. Gökhan’ı da gözden çıkartmış değiliz. Gökhan, bizim en değerli oyuncularımızdan birisi. Gökhan, istediği sürece bizde kalabilir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious