Fener'e müjde! Alex kontrat uzattı

Fener'e müjde! Alex kontrat uzattı.12099
  • Giriş : 07.01.2009 / 22:23:00

Luis Aragones, Alex'le ilgili soruya sürpriz bir yanıt verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, 2-0 kazandıkları Bursaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Oyunun sahibi bizdik, topun sahibi bizdik. Eksik kalan tek şey, top rakipteyken pres yapmaktı. Rakip takım bize fazla gol pozisyonu yaşatamadı. Biz daha iyi olan taftık ama aynı şekilde fazla gol pozisyonuna giremedik. Rakip kapanan bir takımdı ve açmakta zorlandık. Dünyada atılan gollerin yüzde 70'i duran toptan. Bunlar da pozisyondur" diye konuştu.

Tecrübeli çalıştırıcı, Abdülkadir Kayalı ve Gökhan Emreciksin transferleriyle ilgili olarak, "İki oyuncu alındı. Bakacağız. Takıma uyum sağlamaları için uğraşacağız. İkisi de iyi oyuncular. Onlara "Hefeleri bütük bir takıma geldilerini söyledim. Yeni arkadaşlarınızı da öyle karşılayın dedim. Yeni gelen arkafaşlara verdiği mmesajlar bunlar" dedi.

İspanyol teknik adam, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan takım kaptanı Alex'le ilgili soruya, "Takımın çok önemli bir oyuncusu. Övgüyü en fazla hakeden oyuncuların başında geliyor. İnşallah gitmez. Onunda uzun yıllar devam etmek istiyoruz. Bildiğim kadarıyla kontratını uzattı" yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*