Fener'e nostaljik forma

Fener'e nostaljik forma.11434
  • Giriş : 31.07.2007 / 22:16:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 17:37:09

Fenerbahçe 2007-2008 sezonunda giyeceği formaları tanıttı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yeni formalar arasında Fenerbahçe'nin kuruluş döneminde kullandığı çubuklu sarı-beyaz forma da yer alıyor.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerindeki havuz başında kurulan podyumda gerçekleştirilen defilede yeni sezon formaları futbolcular tarafından tanıtıldı.

Havuzda su balesi gösterileriyle başlayan geceye Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerin yanı sıra, teknik direktör Zico ve yardımcısı Sant'anna, futbolcular ile çok sayıda davetli katıldı.

Mankenlerin taraftar ürünlerini tanıtmasıyla başlayan defilede sırasıyla futbolcular sarı-lacivert ve beyaz şorttan oluşan iç saha formasıyla podyuma çıktı.

Ardından Fenerbahçe'nin 1907 yılında kurulduğu dönemdeki ilk renklerini yansıtan çubuklu sarı-beyaz formayla futbolcular ve mankenler podyumdaki yerini aldı.

Tanıtımda son olarak, Tülin Şahin'in eşlik ettiği Roberto Carlos, Şampiyonlar Ligi için tasarlanan Turkuaz renkteki formayla podyuma çıktı.

Carlos ve Şahin'e aynı renkteki formayla diğer futbolcular da eşlik etti. Brezilyalı futbolcunun sempatik hareketleri ilgiyle izlenirken, defilenin sonunda manken Şahin, Carlos ile tekrar podyuma çıkarak, Brezilyalı futbolcuya manken yürüyüşü öğretti.

Eşi vefat ettikten sonra çocuklarını bir an olsun yanından ayırmayan futbolcu Deniz Barış, defilede Fenerbahçe forması giyen iki minik çocuğuyla podyumda yer aldı.

Gecede Carlos'un yanı sıra Ali, Gökhan, İlhan, Gürhan, Kazım, Alper, Volkan Demirel, Volkan Babacan, Can, Vederson, Güven, Mithat, Uğur, Kemal, Selçuk, Umut, Hikmet ve Mert sahneye çıkan isimler oldu. Geceye katılan Alex, Tümer, Deivid ve diğer bazı oyuncular sahnede yer almadı.

Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Murat Özaydınlı, defile öncesinde yaptığı konuşmada, Fenerium mağazalarının gelişimini anlatıp, bu gücü yarattığını belirttiği taraftarlara teşekkür ederek, "2007-2008 sezonunun tüm Fenerbahçelilere bol kupalı geçmesini temenni ediyorum" dedi.

Fenerbahçe Kulübü ve formaların yapımcısı Adidas'ın birlikte düzenlediği geceye Adidas Türkiye Genel Müdürü Haluk Özmutlu ve sponsor firmaların yetkilileri de katıldı.

 

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious