Fener'e süper Brezilyalı

Fener'e süper Brezilyalı.12941
  • Giriş : 12.01.2008 / 11:44:00
  • Güncelleme : 12.01.2008 / 13:40:25

Yer yerinden oynayacak bir transfer. Fenerbahçe Brezilyalı oyuncu ile anlaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'de Appiah'ın yerine süper bir Brezilyalı alınıyor. Sakatlığın çok ciddi boyutlara ulaşan Ganalı'nın gitmesiyle yabancı kontenjanı açılıyor. Zico da sürpriz bir çıkışla yönetimden çok acil olarak transfer istemişti.

Adının gizli kalmasını isteyen bir yönetici Vatan'dan Feridun Niğdelioğlu'na müjdeli haberi verdi: “Orta sahaya müthiş bir Brezilyalı yıldızı transfer edebilmek için hazırlanıyoruz.”

“Appiah’ın sözleşmesini donduracak olursak, gelecek hafta bu Brezilyalı futbolcuyu Türkiye’ye getireceğiz ve de yer yerinden oynayacak.”

OYNAMASI SAKINCALI

F.Bahçe yönetimi önceki gün Acıbadem Hastanesi’ne giderek kontroldan geçirdiği Appiah’ı dün Türk doktorlar ve 2 yönetici Murat Özaydınlı-Ali Yıldırım eşliğinde Milano’ya yolladı. Bugün Appiah’ı tedavi eden İtalyan doktorlar ile İstanbul’dan gelen Türk doktorlar biraraya gelerek, yıldızın bu sezonki kaderini belirleyecek.

SÜPER BREZİLYALI

Adının gizli kalmasını isteyen bir F.Bahçe yöneticisi dün bu konuda VATAN’a şu bilgiyi verdi: “Avrupa’da forma giymiş süper bir Brezilyalı futbolcu ile anlaşma sağladık. Ama ismini şimdilik açıklayamıyoruz. Appiah’ın durumu kesinleştikten sonra, eğer olumsuz bir sonuç çıkarsa, hemen bu oyuncuyu Türkiye’ye getireceğiz. O oyuncunun adı bile Türkiye’de büyük yankı yaratacak, yer yerinden oynayacak.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious