Fener'i kızdıracak açıklama!

Fener'i kızdıracak açıklama!.11918
  • Giriş : 09.04.2009 / 08:35:00

Aurelio davasında Fenerbahçe'yi haklı bulması ve milli futbolcuyu 5 milyon 250 bin Dolar tazminat ödemeye mahkum etmesine menajeri Bayram Tutumlu'dan çok sert tepki geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Sarı - lacivertli Kulübün, Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'ndaki Mehmet Aurelio davasını kazandığını açıklaması ve gerekçe olarak da, 'opsiyon hakkını kullanarak sözleşmesini uzatması' olarak göstermesine rağmen bu cezayı ödemelerinin mümkün olmadığı belirtildi. İspanya'nın Real Betis takımına transfer olan Mehmet Aurelio'dan 5 milyon 250 bin Dolar tazminat hakkı kazandığını açıklayan Fenerbahçe yönetimine rağmen, Mehmet Aurelio hakkında alınan bu kararın yargı sürecini sonlandırmayacağı, çünkü Milli futbolcunun CAS'a itiraz hakkı olduğu belirtildi. BAYRAM TUTUMLU'DAN FENERBAHÇE'Yİ KIZDIRACAK AÇIKLAMA
Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun Mehmet Aurelio davasında Fenerbahçe'yi haklı bulması ve milli futbolcuyu 5 milyon 250 bin Dolar tazminat ödemeye mahkum etmesine menajeri Bayram Tutumlu'dan çok sert tepki geldi.

Best FM'den Özkan Öztürk'e konuşan Aurelio'nun menajeri Bayram Tutumlu, Fenerbahçe'ye 1 kuruş bile ödeme yapmayacaklarını ve gayet rahat olduklarını söyledi. Türkiye Futbol Federasyonu'nun kararının önemli olmadığını ve CAS'a yapacakları başvuruda gülen tarafın kendileri olacağını ifade eden Tutumlu, "Fenerbahçe, Avrupa'da bu davayı kazanamayacağını ve sadece Türkiye'de istediği kararı aldıracağını bildiği için Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurdu. Uyuşmazlık Mahkemesi de Fenerbahçe'nin beklediği şekilde karar aldı. Ancak Fenerbahçe bizden bir kuruş alamaz. CAS'a başvuracağız ve kazanan biz olacağız." dedi.

Tutumlu, Uyuşmazlık Mahkemesi'nin belirlediği 5 milyon 250 bin Dolar'lık tazminat miktarı içinse "Hayal mahsülü" tanımlamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*