Fener'i sarsacak haber!

Fener'i sarsacak haber!.12084
  • Giriş : 15.05.2009 / 18:03:00

'Carlos F.Bahçe'yi FIFA'ya şikayet etti' iddiası...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'de yeniden başkan adayı olan Aziz Yıldırım, bu haber doğru çıkarsa büyük yara alabilir. Brezilya'nın güvenilir haber kaynağı O Globo, Roberto Carlos'un 5 aydır ödemelerini alamadığını ve FIFA'ya başvurduğunu iddia etti. Flamengo takımının bunu fırsat bilerek Carlos'u transfer etmek istediği de öne sürülenler arasında.

Bu haber Fenerbahçe camiasını çok kızdıracak. Brezilya basını, Fenerbahçe'nin dünyaca ünlü yıldızı Roberto Carlos'un, alacaklarını alamadığı gerekçesiyle FIFA'ya başvurduğunu yazdı.

O Globo gazetesinin bugünkü gazetesinde konuyu ele alan köşeyazarı Ancelmo Gois, yazısında, inandırıcı kaynaklardan elde ettiğini söylediği ilginç bilgiyi aktardı. Buna göre Roberto Carlos'un, yaklaşık 5 aydır birikmekte olan alacaklarını tahsil edemediği gerekçesiyle Fenerbahçe kulübünü FIFA'ya şikayet ettiği öne sürülüyor.

Flamengo istiyor

Yazar Gois, Roberto Carlos'la ilgilendiği bilinen Flamengo takımının bu durumu fırsat bilerek harekete geçtiği ve ünlü solbeke kariyerini Brezilya'da tamamlaması için teklifte bulunduğunu da belirtiyor.

Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ne katılamayacak olması nedeniyle büyük gelir kaybına uğrayacak olan Fenerbahçe'nin, Teknik Direktör Luis Aragones'i göndermek için de 3 ila 4 milyon avroyu gözden çıkarması bekleniyor. Sarı lacivertli kulüp, Daniel Güiza'nın transferi için harcanan miktarların da çok yüksek olduğu gerekçesiyle sık sık eleştiriliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*