Fener’i yakan Latin ateşi!

Fener’i yakan Latin ateşi!.17200
  • Giriş : 03.02.2009 / 16:53:00
  • Güncelleme : 03.02.2009 / 16:51:26

Fenerbahçe'nin son maçlarda etkisiz kalan üç yıldızına takım içinden tepkiler büyüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

G.Antep maçının '3 etkisiz elemanı' Alex, Deivid ve Güiza'ya arkadaşları tepki koymaya başladı. Gruplaşmaya giden futbolcular, 'ELLERİ BELİNDE' dolaşan bu 3 yıldızı sorumlu görüyor

Vatan'ın haberine göre; Fenerbahçe'de ilk yarının sonunda yakalanan çıkışla durulan sular, üst üste gelen 2 beraberlikle yeniden dalgalanmaya başladı. Taraftarlardan gelen tepkiler bir yana, takım içindeki huzursuzluk sarı-lacivertlilerin en büyük sıkıntısı olarak gözüküyor. F.Bahçeli oyuncular arasında Alex, Deivid ve Güiza'ya tepkiler çığ gibi büyürken, bu 3 ismin deyim yerindeyse 'elleri belinde'dolaşması Kanarya'da seslerin yüksek çıkmasının başlıca sebebi.

İLK olarak Trabzonspor maçında varlık gösteremeyen Alex, Deivid ve Güiza'nın son G.Antep sınavında da 'yokları'oynaması F.Bahçeli futbolcuların sabrını fazlasıyla taşırdı. Hatta oyuncuların ikiye bölündüğüne dair haberler bile kulağa geliyor.

TAKIM ardaşlarının yavaş yavaş tepkisini koymaya başladığı 3 yıldız için “Hiçbir varlık göstermiyorlar. Yenilmişiz, berabere kalmışız umursamıyorlar. Kafalarına göre takılıyorlar” diyerek tepki koyarken, F.Bahçe için en büyük tehlike bu 3 ismin arasında kaptan Alex'in de olması. Saha içi organizasyonları yöneten ve takımın önderliğini yapan Brezilyalı'nın bu tür tavırlara maruz kalması sarı-lacivertli kulübün ileri günleri için daha da karanlık bir tablo ortaya çıkartıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*