Fener'in bir planı var!

Fener'in bir planı var!.14393
  • Giriş : 07.08.2007 / 23:00:00

Fenerbahçe yabancı forvet arayışlarını şimdilik dondurdu... Zico'nun talebi üzerine bu kararı alan Sarı-Lacivertli yönetim, Anderlecht maçı sonrası harekete geçecek!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'de yabancı santrfor transferi Şampiyonlar Ligine endekslendi. Teknik Direktör Zico ile görüştükten sonra yabancı transferini donduran Sarı-Lacivertlilerin Anderlecht'i eleyip, Şampiyonlar ligine katılınması halinde golcü arayışlarını tekrar gündeme getirecekleri ifade edildi.

Zico ile yapılan görüşmede Brezilyalı hocanın "Şu anda alınacak bir oyuncunun, Anderlecht maçına kadar takımla ne kadar uyum sağlacağı şüpheli... Oysa ben elimdeki kadroya güveniyorum ve bu kadroyla rakibimizi eleyeceğimize de inanıyorum" sözlerinin etkili olduğu ileri sürüldü.

Sarı-Lacivertlilerde bu gelişmeler olurken, Appiah'a talip olan Schalke Kulübünün son olarak "Appiah artı 17 milyon euro verin, Kuranyi'yi alın" teklifini getirdiği belirtildi.

Alman basını Fenerbahçe'nin bu teklife de sıcak bakmadığı Schalke'ye "Appiah artı 10 milyon euro verip Kuranyi'yi alırız" yanıtı verdiğini iddia etti.

Ancak, Fenerbahçe yönetimi bu iddiaları doğrulamazken, Appiah'ın Sarı-Lacivertli yöneticilerin yanında menajerini arayarak, "Artık hiç bir transfer teklifiyle ilgilenmek istemiyorum. Gelen teklifleri bana iletme. Sadece Fenerbahçe'ye konsantre olmaya çalışıyorum" dediği ifade edildi.

Appiah'ın ayrıca Menajer Volkan Ballı'dan ilginç bir istekte bulunduğu ve Süper Kupa töreninde takıma madalyalardan bir tane de kendisine ayrılmasını talep ettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious