Fener'in Carlos transferi bedavaya geldi

Fener'in Carlos transferi bedavaya geldi .17449
  • Giriş : 07.09.2007 / 14:13:00

Fenerbahçe formalardan elde ettiği kazançla Roberto Carlos'un transfer parasını çıkardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İspanya'da çarpıcı açıklamalar yapan Brezilyalı yıldızın söylediği rakam dudak uçuklatacak cinsten... Bu hesaba göre F.Bahçe 11 trilyonluk satış yaparak Carlos'un tüm masraflarını karşıladı ve transferi bedavaya getirdi.

Marca'ya konuştu
Tatil için 3 gündür İspanya'da bulunan Roberto Carlos, Marca Gazetesi'ne ididalı açıklamalar yaptı... Türkiye'de Beckham'dan farksız olduğunu ve bir idol haline geldiğini belirten Carlos, "Herkes benim peşimden koşuyor. İspanya'dakinden çok farklı bir hayat yaşıyorum. Bu nedenle Real geri çağırsa bile, İspanya'ya dönmem" dedi.

Türk futboluna katkı
Türkiye'de sadece Fenerbahçeli taraftarlarca değil, herkes tarafından sevildiğini belirten Brezilyalı yıldız, "Bence bunun gerçek sebebi benim Türkiye'ye varışımla beraber Türk futboluna katmış olduğum değer" ifadesini kullandı. Fenerbahçe'nin çok ateşli bir taraftarı olduğunu belirten Carlos, "Türk futbolu da güce dayalı ve zor bir lig" yorumunu yaptı.

Peşimden koşuyorlar
Carlos, basına tanıtıldığım gün 50 bin adet adını taşıyan forma satışa çıktığını belirterek "Şimdi satılan formalar 100 bin adeti buldu. Herkes benim peşimden koşuyor" dedi. Carlos'un açıkladığı rakama göre F.Bahçe, 11 trilyon liralık satış yaparak Brezilyalı yıldızın tüm masraflarını karşıladı ve transferi bedavaya getirdi...

Türkiye'de idolüm

FENERBAHÇE'nin Brezilyalı futbolcusu Roberto Carlos, Türkiye'de idol haline geldiğini belirterek, "Herkes peşimde. Basın rahat bırakmıyor. Ama bunlar güzel şeyler. Benim için tek sorun trafik" dedi.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious