Fener'in hayranları arttı

Fener'in hayranları arttı.13584
  • Giriş : 12.04.2008 / 21:02:00

Şampiyonlar Ligi’nde dev rakipleriyle başabaş mücadele eden sarı lacivertli takım ile maç yapmak için birçok kulüp sıraya girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şampiyonlar Ligi’ndeki başarısıyla ülkemizin gururu olan ve yarı finalin kapısından dönen Fenerbahçe dünyaya açılıyor. Chelsea karşısında başarılı bir Futbol sergileyen ve İngiltere’de ortaya koyduğu Futbol ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan sarı lacivertli kulübe maç teklifi yağıyor. Türkiye’nin dışarıya açılan penceresi olarak kabul edilen Fenerbahçe ile maç yapmak isteyen bir çok kulüp kulübün kapısını çalıyor. Mısır ve Japonya’dan ünlü kulüpler sezon sonundaki hazırlık döneminde dostluk maçı yapmak için Fenerbahçe kulübüne faks yolu ile teklif yaptılar. Teknik direktör Arthur Zico yönetiminde hem ligde, hem de Avrupa’da istikrarlı bir çizgi yakalayan, kadrosundaki Güney Amerikalı futbolcular ile her geçen gün daha çok tanınan sarı lacivertlilere Asya ve Afrika’nın yanı sıra Brezilya takımlarının da teklif getirmeye hazırlandığı öğrenildi.

Brezilya da gündemde

Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarının yaz kampı programı çerçevesinde turne planları yaptığı, bu teklifleri en kısa sürede değerlendireceği bildirildi. Geçtiğimiz yıl Aysa turnesini gündeme getiren ve Fenerbahçe’nin bundan böyle dünyaya açılacağını dile getiren başkan Yıldırım’ın Japonya’yı öncelikli olarak düşündüğü biliniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious