Fener'in kaptanı konuştu

Fener'in kaptanı konuştu .14601
  • Giriş : 31.07.2007 / 14:40:00

Fenerbahçe'nin yeni kaptanı Alex De Souza, bugünkü antreman sonrası basın toplantısı düzenledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Takım kaptanı olarak konuşan Alex, taraftarlara mesaj verdi.

İşte basın toplantısından notlar;

GEÇEN YIL SAKATTIM: "Antrenmanları ağrısız sızısız geçirdiğim için ayrıca mutluyum. Geçen yıl böyle değildi. Bazı hareketlerimi kısıtlamak zorunda kalıyordum. Şimdi gayet iyi durumdayım. Hedefim en az geçen yıl kadar iyi olup, başarılı olmak."

KAPTANLIK; "Ben her zamanki gibi yardım etmek için düzgün çalışmak için elimden gelen herşeyi yapacağım. Takımımızda Tümer gibi, Carlos gibi tecrübeli oyuncular da var. Onlar da biliyorum ki gerektiği zamanlarda, takımın ihtiyacı olduğu zamanlarda benim gibi takıma yardımcı olacaklar. Herşey aynı düzeninde devam edecek."

BEŞİKTAŞ İLE SÜPER KUPA MAÇI; "Beşiktaş maçları her zaman zordur, derbi maçıdır. İyi bir şekilde çalışıp, kendimizi güzel bir şekilde hazırlayıp, Köln'deki maçtan güzel bir sonuçla, kupayla dönmek istiyoruz."

ROBERTOR CARLOS TRANSFERİ: "Roberto Carlos için çok fazla söylenecek bir şey yok. Dünya futbolundaki ismi tartışılmaz. Umarım kısa zamanda adapte olur. Zaten şu anda adapte olmuş durumda. En iyi şekilde adapte olur ve de takımımızda hep beraber güzel başarılara imza atarız."

LINCOLN ÇOCUKLUK ARKADAŞIM; "Bu konu hakkında çok fazla söyleyecek bir şeyim yok. Lincoln benim çocukluk arkadaşım. Çocukluktan beri onunla top oynarız. Aynı şekilde şu ana kadar oynadığı takımlarda gösterdiği Futbol, onun nasıl kaliteli olduğunu ortaya koyuyor.

KADRO ŞAMPİYONLAR LİGİNE YETER Mİ?: "Baktığımızda önemli oyuncular gitti takımdan. Fakat önemli oyuncular da kadroya katıldı. Çok iyi bir kadro oluşturduğumuzu biliyorum. Bakacağız. elimizden gelen her şeyi yapacağız, çalışacağız, mücadele edeceğiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious