Fener'in keyfi yerinde

  • Giriş : 28.03.2007 / 00:00:00

Sarı-Lacivertli takımda yüzler gülüyor. Hedef 100. yılda şampiyon kadro olarak tarihe geçmek

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş’ın 6, G.Saray’ın 9 puan önünde liderlik keyfini sürdüren futbolcuların en büyük hedefi ise 100. yılda şampiyon kadro olarak tarihe geçmek

Lig yarışını Beşiktaş'ın 6, G.Saray'ın ise 9 puan önünde lider sürdüren F.Bahçe, pazar günü oynayacağı Ankaraspor maçının hazırlıklarını büyük bir neşe içerisinde sürdürüyor. Puan farkı nedeniyle gevşemeyeceklerini belirten Sarı-Lacivertliler, “100. yılda şampiyon kadro olarak tarihe geçmekten başka amacımız yok” diye konuştular. Samandıra Tesisleri'nde Zico yönetiminde gerçekleştirilen dünkü idmana pas çalışmasıyla başlayan Sarı- Lacivertli futbolcular, daha sonra şut çalışması yaptı.

SEVİNÇ GÖSTERİLERİ

İdmanı yarım sahada çift kale maç yaparak tamamlayan futbolcuların karşılaşmada neşeli ve hırslı oldukları gözlenirken, kazanan takım oyuncuları maç sonrası birbirlerine sarılarak sevinç gösterilerinde bulundu. Antrenmana, milli futbolcuların yanı sıra sakatlıkları bulunan Rüştü ve Kerim katılmadı. Hafif ağrıları bulunan kaptan Ümit ise bir süre koşu yaptıktan sonra tesislere girdi.

EN İYİ BREZİLYALI ALEX

F.Bahçe'nin bekleneni veremeyen golcüsü Deivid De Souza, Türkiye'deki en kaliteli Brezilyalı futbolcunun Alex olduğunu söyledi. Deivid, Beşiktaşlı Ricardinho'nun Alex ile ilgili sözleriyle ilgili olarak, "Alex'in geçmişine bakın; 3 senede 70'ten fazla gol atmış ve bundan fazla asist yapmış. Ricardinho ile de oynadım. Bana göre Türkiye'deki en kaliteli Brezilyalı Alex'tir'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious