Fener'in Mehmet Topuz ısrarı

Fener'in Mehmet Topuz ısrarı .11381
  • Giriş : 21.01.2008 / 13:15:00

Fenerbahçe, Mehmet Topuz'un renklerine bağlamak için ısrarla tekliflerini yeniliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ligde ara transferde Mehmet Topuz'u transfer etmek isteyen Sarı - lacivertli kulüp, resmi olarak Kayserispor'a teklif verdi. Kayserispor, sezon sonuna kadar transferlerini düşünmediği Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal için Fenerbahçe'den farklı bir teklif aldı. Fenerbahçe, Appiahı'ın sakatlığı ile orta sahada yaşadığı sıkıntıyı çözmek adına mutlaka transfer edilmesini düşündüğü Mehmet Topuz için son olarak, 'Eğer satmak isterseniz talibiz' teklifini sundu.
Kayserispor'un yıldız futbolcuları Mehmet Topuz ile Gökhan Ünal'a büyük takımların ilgisi ve transfer teklifleri devam ediyor. Ligde, ara transferde döneminde Mehmet Topuz için teklif veren Fenerbahçe Kulübü, en azından sezon sonu için yönetimden söz almak istedi. Kayserispor, sezon sonuna kadar her iki futbolcusunu göndermeyeceğini açıkladı. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın ikinci kez Kayseri'ye gelişi ise bu iki futbolcunun Beşiktaş'a transfer edilmesi adına teklif verildiği şeklinde değerlendiriliyor.

Fenerbahçe'den teklif geldiğini doğrulayan Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin, kulüp olarak Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal'ı sezon sonuna kadar göndermeyi düşünmediklerini açıkladı. Yücel Şahin, 'Eğer satmak isterseniz talibiz' şeklinde Fenerbahçe takımının teklifinin devam ettiğini anlatarak, "Sezon sonuna kadar transferlerini düşünmediğimiz bu futbolcularımızla ilgilide kulüple herhangi bir parasal konuşmada olmadı." diye konuştu.

Kayseri'ye kısa zaman aralıklarıyla ikinci kez ziyaret eden Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın bu ziyaretleri Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal ile ilgili olduğu değerlendiriliyor. İlk ziyaretinde, daha önce böyle bir teklifleri olduğunu hatırlatan Sağlam, "Kayserispor Kulübü her iki futbolcusunu satmayacağını açıklamıştı' ifadesine yer vermişti. Son olarak Kayseri'ye gelen Ertuğrul Sağlam, Kayserispor ile Konyaspor arasında oynanan maçını izledi.

Mehmet Topuz'un gelen transfer teklifi ile ilgili olarak kulübüyle ortak hareket edeceği öğrenildi. Fenerbahçe'ye gitmeyi düşünen Mehmet Topuz, sezon sonunda kulüpler arasında yapılacak görüşmelerin olumlu sonuçlanabileceği kanaatinde. Bu teklifler ve görüşmeleri etkilenmemek için fazla dikkate almayan Mehmet Topuz'un hedefinde ise, Kayserispor'un bu sezon önemli bir başarı elde ederek ligi tamamlaması düşüncesi hakim.

(CİHAN)

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious