Fener'in Nihat seferberliği

Fener'in Nihat seferberliği.12241
  • Giriş : 28.05.2008 / 10:23:00

Yabancı kontenjanında sıkıntı yaşayan Sarı-Lacivertliler, A Milli Takım'ın süper yıldızını renklerine katmak için imkânlarını seferber etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zor görünüyor ama...

Kaçan şampiyonluğun ardından taraftarının yüzünü bomba transferlerle güldürmeyi hedefleyen, ancak yabancı kontenjanındaki tıkanıklık nedeniyle şu ana kadar somut bir adım atamayan Fenerbahçe Yönetimi, Türk Futbolu’nun en büyük yıldızlarından biri olarak gösterilen Nihat Kahveci’yi almak için düğmeye bastı. Geçirdiği uzun sakatlık dönemi sonrası geçen sezon Villarreal formasıyla adeta yeniden doğan Nihat’ın transferi her ne kadar zor görünse de, yönetimin bu tip zorlukları sevdiği de bir gerçek.

Fener’e sıcak bakıyor

Daha önce imkânsız gibi görünen, “Hayatta gelmez” denilen yıldızlara Sarı-Lacivertli formayı giydiren yönetim, Nihat için de imkânlarını seferber etmiş durumda. İspanyol ekibiyle sözleşmesi devam eden Nihat’ın Fenerbahçe’ye sıcak baktığı ifade edilirken, yıldız futbolcunun geçen sezon Kanarya’nın Avrupa’da yaptığı çıkıştan etkilendiği belirtildi. Şu anda Nihat Kahveci’yi satmak gibi bir düşüncesi olmayan Villarreal Kulübü’nü ikna etmenin bedeli ise 10 milyon Euro olarak tahmin ediliyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious