Fener'in Şampiyonluğu Allah'a emanet

Fener'in Şampiyonluğu Allah'a emanet.13894
  • Giriş : 22.03.2009 / 20:18:00

2. Başkan Özdemir: Biz puan kaybettikçe rakiplerimiz de puan kaybediyor. Onun için şampiyonluktaki iddiamız devam ediyor" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ligde üstüste kaybettiği puanlarla şampiyonluk yarışında ağır yara alan Fenerbahçe'de 2. Başkan Nihat Özdemir, "Biz kötü oynadıkça ve puan kaybettikçe, bizim bir yardımcımız var. O da yukarıdaki Allah. Biz puan kaybettikçe rakiplerimiz de puan kaybediyor. Onun için şampiyonluktaki iddiamız devam ediyor" dedi.

Özdemir, Fenerbahçe'nin hem Süper Lig şampiyonluğunu, hem de Türkiye Kupası'nı alacağını belirtti. Fenerbahçe'nin futboluyla Türkiye sınırlarını aştığını ve bir dünya takımı olduğunu belirten Özdemir, şöyle konuştu:

"Her Futbol takımında kötü dönemler olur. Biz takım olarak en kısa sürede bunu aşacağız. Takım olarak dünyaca ünlü birçok futbolcuyu takıma kazandırdık. İspanya'yı 21 yıl ardan sonra, İspanya şampiyonu yapan Aragones gibi bir teknik direktörü takımın başına getirdik. Bazen işler ters gider. Takımımız da şansız dönemini yaşıyor. Fenerbahçe'nin kadrosu bugün Süper Lig'deki en iyi kadrodur. Bazı problemler vardır. Bu problemlerin tamamı giderilecektir. Biz kötü oynadıkça ve puan kaybettikçe, bizim bir yardımcımız var. O da yukarıdaki Allah. Biz puan kaybettikçe rakiplerimiz de puan kaybediyor. Onun için şampiyonluktaki iddiamız devam ediyor. Kalan maçlarımızı alarak hem Süper Lig'de hem de Türkiye Kupası'nda mutlu sona ulaşacağız."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*