Fener'in son transferi imzayı attı

Fener'in son transferi imzayı attı.18051
  • Giriş : 12.07.2007 / 14:31:00
  • Güncelleme : 31.08.2016 / 16:48:14

Gökhan Gönül, kendisini Sarı-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeye imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Odası'nda Asbaşkan Mahmut Uslu, Genel Sekreter Vedal Olcay ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Dinçay'ın hazır bulunduğu imza töreninde Gökhan Gönül, kendisini Sarı-lacivertli kulübe bağlayan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu, transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, "Yabancı sayısı belli oldu. Defansın sağ tarafına ihtiyacımız vardı. Gençlerbirliği Oftaşspor'dan Gökhan Gönül'ü transfer ettik. 4 yıllık sözleşme imzalıyoruz. Fenerbahçe'ye uzun dönemde hizmet edecek bir arkadaşımızı kadromuza kattık. Kendisine başarılar diliyorum. Hayırlı olsun" dedi.

Genç bir oyuncunun daha Fenerbahçe'ye kazandırılmasından mutluluk duyduğunu kaydeden Genel Sekreter Vedat Olcay ise, "Bir yandan flaş transferler yaparken, bir yandan da istikbal vaadeden genç yetenekleri kadromuza katıyoruz. Gökhan, Fenerbahçemiz'e çok faydalı olacak" diye konuştu.

Genç futbolcu Gökhan Gönül de mazisi şampiyonluklarla dolu bir kulübe geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Bu transferin gerçekleşmesinde büyük pay sahibi olan Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, teknik heyeti ve futbolcularına teşekkür ediyorum. Ayrıca, beni Fenerbahçe'ye layık gören Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Burası şampiyonluklarla dolu bir kulüp. Benim de 5 yıllık profesyonel Futbol hayatımda şampiyonluklar gördüm. İnşallah Fenerbahçe'de de yeni şampiyonluklar yaşarım" dedi.

Gökhan Gönül, daha sonra 77 numaralı formasıyla basın mensuplarına poz verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious