Fener'in yıldızı Roberto Carlos'un ilk hedefi Süper Kupa

Fener'in yıldızı Roberto Carlos'un ilk hedefi Süper Kupa.10492
  • Giriş : 30.07.2007 / 19:50:00

Roberto Carlos, Beşiktaş ile yapacakları Süper Kupa karşılaşmasına büyük önem verdiklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Roberto Carlos, NTV televizyonuna verdiği röportajda, Ukrayna ekibi Shaktar Donetsk ile yaptıkları hazırlık karşılaşmasıyla ilgili olarak, ''Oyun olarak istediğimizi sahaya yansıtamadık ama İstanbul'da seyircimiz önündeki ilk maçımızdı ve onun bir heyecanı vardı'' dedi.

Asıl önemsedikleri karşılaşmanın Beşiktaş maçı olduğunu kaydeden Carlos, Shaktar Donetsk karşısında saha atmosferi ve taraftarların mükemmel olduğunu anlattı. Roberto Carlos, ''Bizim için daha önemli olan, Beşiktaş ile yapacağımız Süper Kupa karşılaşması. Orada galip gelmemiz gerekiyor. Hazırlanmak için de önümüzde 1 hafta daha var. Büyük değişiklikler olacak ve hepimiz bunu göreceğiz'' diye konuştu.

Brezilyalı yıldız, Shaktar Donetsk maçında taraftarların şut çekmesi için kendisine tezahüratta bulunmasının sorulması üzerine ise, ''Taraftarların bu yöndeki beklentisi çok normal. Uzaktan sert şutlar atabildiğim için ben de fırsat buldukça böyle şutlar çekip takımımıza goller kazandırmaya çalışacağım. Taraftarın bu beklentisi de beni mutlu ediyor'' ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious