Fenerli kadının gazabı!

Fenerli kadının gazabı!.11038
  • Giriş : 24.12.2007 / 13:34:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 03:41:39

Beşiktaşlı taraftarı yaka paça dövdü.. Polisler güçlükle sakinleştirdi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ın, Fenerbahçe'yi farklı yendiği karşılaşmada yaşananlar potadaki derbiye damgasını vurdu. Fenerli bayan taraftar, Beşiktaşlı taraftara saldırdı, boğazlarına sarıldı.           

Güvenlik görevlileri başına Fenerbahçe şapkası takmak istediği iddia edilen bayan taraftarı salon dışına çıkarmak isterken araya üst düzey emniyet mensupları girdi. Bu sırada direnen genç bayanın ayağı kayınca emniyet müdürü ile birlikte yere yuvarlanan bayan taraftar fenalık geçirdi.

Siyah - beyazlılar, 2007'nin son derbisinde ezeli rakibi Fenerbahçe'yi salonda dağıttı. Kaya Peker, Shumpert ve Nicevic'in muhteşem oynadığı maçı, 23 sayı farkla kazanarak büyük bir zafere imza attı.

Beşiktaş baştan sona üstün götürdüğü maçta, Fenerbahçe'nin ortaya koyduğu oyun hayal kırıklığı yaratırken, maç bitiminde bazı Beşiktaşlı taraftarların soyunma odasına giden Fenerbahçeli baskotbolcuların üzerine yabancı maddeler atması büyük tepki topladı.  "Taşların" da atıldığı bu maddeler yüzünden, Basketbol Federasyonu'nun bir görevlisi kaşından yaralandı. Yaralanma olayından sonra Fenerbahçe Ülker soyunma odası önünde de bir kargaşa yaşanırken, güvenlik güçleri olaylara müdahale ederek büyümesini engelledi.

Maçta çıkan arbedede en dikkat çeken olay ise, Fenerbahçeli bir bayan taraftarın Berşiktaşlı erkek taraftarı yaka paça dövmesi oldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious