Fenerliler Tekke için ayaklandı

Fenerliler Tekke için ayaklandı.13336
  • Giriş : 02.12.2008 / 21:25:00
  • Güncelleme : 02.12.2008 / 21:25:39

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, transfer için müjde verdi, camia ayağa kalktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, transfer için müjde verdi, camia ayağa kalktı. Orta saha ve forveti takviye edecek olan Sarı- Lacivertliler'in hedefindeki ilk isim Zenit'te oynayan milli yıldız Fatih Tekke...

FENER DÜĞMEYE BASTI

Orta saha ve forveti süper yıldızlarla takviye edecek yönetimin ilk hedefi Zenit'li Fatih Tekke.

Beşiktaş galibiyetiyle şampiyonluk yarışında yeniden söz sahibi olan Fenerbahçe'de transfer harekatı için de düğmeye basıldı... Fenerbahçe Dergisi'ne konuşan Başkan Aziz Yıldırım da, "Kimse merak etmesin. Camiamızı gururlandıracak başarıları elde etmek için görünen eksiklikleri mutlaka gidereceğiz" diyerek transfer müjdesi verdi. Forvet ve orta alana takviye yapacak yönetimin ilk hedefi Fatih Tekke.

PAZARLIKLAR BAŞLADI

Semih'in sakatlığı ve Güiza'nın beklenen performansın gerisinde kalması nedeniyle Zenit'li futbolcuyla temasa geçen yönetim, Rus Kulübü'yle de pazarlıklarını sürdürüyor. Sarı-Lacivertliler, Fatih'te pürüz çıkma ihtimaline karşılık da Schalke'ye oynayan Halil Altıntop'la temas halinde.

HEDEF UEFA FİNALİ!

Öte yandan Başkan Aziz Yıldırım, dergiye yaptığı açıklamada, yeni hedeflerinin Kadıköy'de UEFA finali olduğunu söyledi. Yıldırım, " Bunun için çok çalışmak, sahada savaşmak, varını yoğunu ortaya koyarak taraftarımıza bu mutluluğu yaşatmak futbolcularımız için bir borçtur. Tüm takım bunun bilincinde" ifadesini kullandı.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*