Fenerliler turkuazı sevdi

Fenerliler turkuazı sevdi .13711
  • Giriş : 13.08.2007 / 18:01:00

Fenerium mağazalarında satışa sunulan turkuaz renkli formalara yoğun ilgi var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerium mağazalarında kısa süre önce satışa çıkan turkuaz renkli Fenerbahçe özel forması, taraftardan yoğun ilgi görüyor.

Konya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ve Fenerium Konya Mağazası sahibi Bülent Kaşdoğan, Fenerbahçe'nin 2007-2008 sezonunda giyeceği formalar, antrenman formaları ve taraftar ürünlerinin geçen ayın sonunda İstanbul'da düzenlenen defileyle tanıtıldığını anımsattı.

Bu defilede tanıtılan formalardan ikisinin taraftardan çok büyük ilgi gördüğünü vurgulayan Kaşdoğan, bunların, Fenerbahçe'nin 1907 yılında kurulduğu dönemdeki ilk renklerini yansıtan çubuklu sarı-beyaz formayla Şampiyonlar Ligi için tasarlanan turkuaz renkteki forma olduğunu söyledi.

Bu 2 formadan, tanıtım sırasında Roberto Carlos'un da üzerinde taşıdığı turkuaz renkli formaya daha büyük bir ilgi olduğunu dile getiren Kaşdoğan, ''Bu formaların taraftarlarca beğenileceğini düşünüyorduk, ancak turkuaz renkli formaya gösterilen yoğun ilgi bizi de şaşırttı'' dedi.

Kaşdoğan, Fenerium Konya Mağazası'na ilk partide gönderilen 500 turkuaz renkli formanın bir hafta içinde tükendiğini, hemen aynı formadan yeni sipariş
verdiklerini, o formaların da gelir gelmez tükeneceğine inandıkları söyledi.

2 HAFTADA 36 BİN SATTI
Taraftarın turkuaz renkli formaya olan talebine yetişemediklerini, görüştükleri diğer illerdeki Fenerium bayilerinden de aynı şekilde yoğun talep aldıklarını öğrendiklerini anlatan Kaşdoğan,

''77.5 YTL'den satılan bu turkuaz renkli formaları alan taraftarlarımız, 'Fenerbahçe milli değerlere önem vermesiyle ön plana çıkan bir takım. Biz de Fenerbahçe taraftarı olarak, içinde Türk kelimesi geçen bir rengi taşıyan formaya sahip olmanın onurunu yaşıyoruz' diyorlar. Forma, rengi ve kesimiyle de taraftara çok sıcak geldi. 2 haftadır Fenerium mağazalarında satışa çıkarılan bu yeni formalarından bugüne kadar ülke genelinde yaklaşık 36 bin adet satıldığını öğrendik.''

Kaşdoğan, turkuaz renkli formaya bu yoğun ilgi yanında, Türkiye'de taraftara en fazla forma satışı yapan takımın Fenerbahçe olduğunu, bunun da taraftarın takıma ne derece büyük destek verdiğini gösterdiğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious