Ferat Gülver'den Keşan'a tarihi sözler

Ferat Gülver'den Keşan'a tarihi sözler.11451
  • Giriş : 22.12.2008 / 09:48:00
  • Güncelleme : 22.12.2008 / 09:48:33

AK Parti Keşan Belediye başkan aday adaylığını açıklayan Haber 7 editörü Ferat Gülver, Keşan'da hizmete talip olduğunu açıkladı. Gülver hedeflerini şöyle sıraladı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gülver, AA muhabirine yaptığı açıklamada. 2004 yerel seçimlerinde aday adayı olduğunda kendini tanıtmakta sıkıntı çektiğini söyledi.

Bu yerel seçim öncesi tablonun değiştiğini ve Keşan halkı ile tanışıp kaynaştığını ifade eden Gülver, çarşı-pazar ve kahvelerde vatandaşlardan büyük teveccüh gördüğünü belirtti.

Belediye başkan adaylığı için en aday adayları arasında en hazırlıklı aday adayı olduğunu bildiren Gülver şöyle devam etti: ''İnsanın başarılı olması için yaptığı işi severek yapması ve işine aşık olması lazım. Ben Keşan aşığıyım. Keşan'a hizmet etmek istiyorum. Keşan halkına 'hizmetkar başkan' zihniyetiyle 24 saat hizmet edeceğim. Keşan kadar 50 köyü için de kalbim atıyor. Yapacağım her projenin arka planında köylerin ve beldelerinin de istifade etmesini esas alacağım.''

TERFİ DERDİM YOK, HİZMETE TALİBİM

Siyasi kanallarla bir makama gelmek için iktidar partisinden aday adayı olmadığını anlatan Gülver, şunları kaydetti: ''Esnaf değilim, reklama ihtiyacım yok. Kamu görevlisi değilim, terfi derdim yok. Ben Keşan'a hizmete talibim. Bu seçim öncesi Keşan halkının da iktidar imkanlarını Keşan'a getirmeye istekli olduğunu görüyorum. Sağcısı, solcusu, sağduyu sahibi tüm vatandaşlarımız, AK Partili belediyelerin hizmet farkını gördü. Bu farkı Keşan'a da yaşatmak istiyor.

İddia ediyorum, bu görev bana verilirse Keşan Belediyesi kurulduğu 1866 yılından bu yana en parlak yıllarını yaşayacak. Her ay bir projenin temelini atıp Keşan ve Saros Körfezi'ni şantiyeye dönüştüreceğiz. Keşan gerçek bir turizm ve ticaret kenti olacak.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*