Feraye ve Kaya cezalandırılmalı

  • Giriş : 25.08.2006 / 00:00:00

CHP'li Canan Arıtman, Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç'tan evlilik dışı çocuk sahibi olmasına sert tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

ÇOCUKLARINI DÜŞÜNMÜYORLAR

CHP İzmir Milletvekili Canan Arıtman
"Bunlar, kendi çocuklarını bile düşünmeyen insanlar. Çocuklarına yararı olmayan anne ve babanın topluma faydalı olması beklenemez. Bu çarpık ilişkilerde, değer yargılarının yok edildiği bu düzende, olan çocuklara oluyor. Bu nasıl ana-baba olmaktır. Çocuklarına yazıktır ve günahtır. Topluma kötü örnek oldukları için cezalandırılmaları gerekir."

AVŞAR YAPMACIK DAVRANIYOR

AK Parti Gaziantep Milletvekili Fatma Şahin
"Kaya Çilingiroğlu'nun çocuğu olmadan önceki durumu, çarpık bir ilişkidir. Hülya Avşar'ın çocuk olduktan sonra tebrik etmesi de sahte ilişkiler olarak değerlendirilmeli. Nerden bakarsanız bakın, bedelini çocuk ödeyecek. Bu çocuk hayatının ilerleyen aşamasında kendi hayatını nasıl algılayacak? Bu kişilerin bireysel tercihleri, bireysel tercih olarak kalmaz. Toplumun zihinsel dönüşümüne olumsuz olarak yansıyacak."

SEVGİLİ ÇOCUĞUYLA OLMAZ

AK Parti Adana Milletvekili Zeynep Tekin Börü
"Hülya Avşar'ın tebrik etmesi samimiyetten uzak bir durum. Ne diyor Hülya Avşar; 'Biz kalabalık bir aile olduk.' Sevgililerle, onlardan doğan çocuklarla kalabalık aile olunmaz. Bizim çekirdek ailemizde böyle şeyler yaşanmaz. Reklam yapan anne ve baba olmaz. Artık saygı duyulan bir sanatçı aile değil. Burada olan Zehra ve yeni doğan bebeğe olmuştur."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious