Ferhat Göçer'de 5 parasızmış!

Ferhat Göçer'de 5 parasızmış!.4736
  • Giriş : 27.09.2007 / 15:30:00
  • Güncelleme : 27.09.2007 / 16:07:28

Ferhat Göçer’in kirada oturduğu parasal birikimi bulunmadığı ortaya çıktı! İnanmadınız mı? Eski eşinin ortaya koyduğu belgeler de Göçer'in yalan söylediğini belgeliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Her şey Göçer’in boşandığı eşi Dr. Berna Hocaoğlu’nun müşterek çocukları Yağmur için Bakırköy 1. Aile Mahkemesi’ne başvurup nafaka istemesiyle ortaya çıktı.

Hasta kızına bakmıyor
Ferhat Göçer'in 5'inci sınıfa giden kızı Yağmur, kalp, beyin ve tansiyon hastası. Aynı zamanda sara rahatsızlığı da bulunuyor. Babasının ilgisizliği nedeniyle bir klinikte depresyon tedavi de görüyor. Özel okula giden küçük kızın yıllık 20 bin YTL'yi bulan tüm giderlerini annesi tek başına karşılıyor.

2 milyon doları var!
Dr.Berna Hocaoğlu Ferhat Göçer’in büyük paralar kazanmasına rağmen hasta kızına bakmayı reddettiğini öne sürdü. Hocaoğlu avukatı Oğuz Müftüoğlu aracılığıyla sanatçının neredeyse 365 gün çalıştığını kanıtlayan konser sözleşmelerini mahkemeye sundu.

Dilekçede şu sözler yer aldı: “Konser başına en az 20-25 bin dolar almaktadır. Sarı-Sıcak adlı televizyon programından ne kadar aldığı ise bilinmemektedir. Özel bir bankadaki birikimi ise yaklaşık 2 milyon dolardır. Tüm bunlara rağmen Ferhat Göçer, çocuğuna nafaka ödemeye yanaşmamaktadır”

Bakırköy 1. Aile Mahkemesi ise sanatçının gelirinin tespit edilmesi için ivedi Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden bilgi istedi. Polisin yaptığı araştırma sonucu elde edilen beyan ise hayli şaşırtıcıydı.

İşte Ferhat Göçer’in geliri ve mal varlığı:

* Doktorluk maaşı: Bin 500 YTL.
* Müzisyenlikten geliri: Ayda 3 bin YTL.
* Ev kirası: Bin YTL
* Şu an evli olduğu eşinin geliri: Ayda 3 bin YTL.
Mal varlığı: 1 adet araç: Volkswagen Touareg cip. (Diğer iki aracı Volkswagen Caravel Cip ve Ford Connect binek otomobil beyanda belirtilmemiş)

VATAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious