Ferhunde'nin planları su yüzüne çıkacak

Ferhunde'nin planları su yüzüne çıkacak.22212
  • Giriş : 08.05.2008 / 17:15:00

Yaprak Dökümü'nde hesaplaşma vakti geldi. Bu haftaki bölümün final sahnesinde cezaevinin avlusunda karşılaşan Şevket ve Oğuz arasında yaşanan kavga Ferhunde'nin bütün planlarını da su yüzüne çıkaracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak Dökümü'nde yaşanan gelişme diziyi farklı bir noktaya taşıyacak.

Çalıştığı bankayı dolandırarak kaçan ve daha sonra teslim olan Şevket, bu haftanın final sahnesinde Oğuz ile cezaevi avlusunda karşılaşmıştı.

Gelecek hafta aynı yerden devam edecek olan dizide bu kez hesaplar ortaya dökülecek. Yaşadığı zor günlere dayanmakta güçlük çeken Şevket, Oğuz ile karşı karşıya gelince ondan hesap sormak isteyecek. Ancak Şevket, duydukları karşısında başka bir gerçekle sarsılacak.

Ferhunde'nin davadan vazgeçmek için Oğuz'dan para aldığını öğrenen Şevket, zaten öfke duyduğu Oğuz'u dövmeye kalkacak.

Bu arada patronunun gözüne girmek için ne yapacağını şaşıran Ferhunde, sonunda emeline ulaşacak. Ferhunde'nin dikkatini çekmeye çalıştığı patronu Levent Bey ile de aralarında sürpriz bir yakınlaşma yaşanacak. Şevket'ten iyice ümidini kesen Ferhunde'nin yeni planları bakalım başına ne işler açacak. Özellikle de bütün ailenin Şevket'in borcu için çekilen krediyi ödemek için gösterdiği çaba karşısında Ferhunde'nin aldığı onca para ortaya çıkınca neler olacak?

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious